A więc według Twojego rozumowania Iniesta jest przeciętnym grajkiem, ponieważ w tym sezonie na 37 występów ma 2 gole i 3 asysty, więc też nie za dużo, a jaki ma wpływ na naszą drużynę wszyscy wiemy, więc tyle w temacie pseudoekspercie.
A więc według Twojego rozumowania Iniesta jest przeciętnym grajkiem, ponieważ w tym sezonie na 37 występów ma 2 gole i 3 asysty, więc też nie za dużo, a jaki ma wpływ na naszą drużynę wszyscy wiemy, więc tyle w temacie pseudoekspercie.
Komentarze
0
A więc według Twojego rozumowania Iniesta jest przeciętnym grajkiem, ponieważ w tym sezonie na 37 występów ma 2 gole i 3 asysty, więc też nie za dużo, a jaki ma wpływ na naszą drużynę wszyscy wiemy, więc tyle w temacie pseudoekspercie.
0
A więc według Twojego rozumowania Iniesta jest przeciętnym grajkiem, ponieważ w tym sezonie na 37 występów ma 2 gole i 3 asysty, więc też nie za dużo, a jaki ma wpływ na naszą drużynę wszyscy wiemy, więc tyle w temacie pseudoekspercie.