Ramoss: żyjesz koleś przeszłością, odkąd real nic nie umie zdobyć coraz częściej zaczyna się chwalić ile to oni tytułów KIEDYŚ nie zdobyli, ale to było dawno i młodsi kibice nie pamiętają jak real będzie grał tak dalej to jescze przez długi czas pozostanie bez znaczącego trofeum
Ramoss: żyjesz koleś przeszłością, odkąd real nic nie umie zdobyć coraz częściej zaczyna się chwalić ile to oni tytułów KIEDYŚ nie zdobyli, ale to było dawno i młodsi kibice nie pamiętają jak real będzie grał tak dalej to jescze przez długi czas pozostanie bez znaczącego trofeum
Komentarze
0
Ramoss: żyjesz koleś przeszłością, odkąd real nic nie umie zdobyć coraz częściej zaczyna się chwalić ile to oni tytułów KIEDYŚ nie zdobyli, ale to było dawno i młodsi kibice nie pamiętają jak real będzie grał tak dalej to jescze przez długi czas pozostanie bez znaczącego trofeum
0
Cóż ja tam sie mou nie boje ale jeśli przyjdzie to el clasico będąmiały jeszcze więcej smaczku
0
Di maria jest już chyba w realu a reszta to są tylko spekulacje ale myśle ze są warci swojej ceny
0
Ramoss: żyjesz koleś przeszłością, odkąd real nic nie umie zdobyć coraz częściej zaczyna się chwalić ile to oni tytułów KIEDYŚ nie zdobyli, ale to było dawno i młodsi kibice nie pamiętają jak real będzie grał tak dalej to jescze przez długi czas pozostanie bez znaczącego trofeum
0
Di maria jest już chyba w realu a reszta to są tylko spekulacje ale myśle ze są warci swojej ceny
0
Cóż ja tam sie mou nie boje ale jeśli przyjdzie to el clasico będąmiały jeszcze więcej smaczku