O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna , żużel
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 6 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4966
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Co do Ibry to mam wątpliwości czy powinien tutaj być... bramka ze spalonego przeciwko Barcie i ogólnie słaby mecz nie kwalifikują go moim zdaniem do 11 1/4....

0

Messi... żeby to było niegroźne

0

Ja wolę Luiza :d Bo fryzurę ma taką ja Puyol :D

0

Ja chcę Higuaina w Barcelonie , jak Neymar nie przyjdzie. Zobaczcie jak rozumieją się z Leo. Villa//Messi/Higuain to by była masakra :D

0

Niektórzy kibice Realu są poprostu śmieszni !! Według was Barca wygrywa tylko wtedy gdy przeciwnik gra słabo lub ma zły dzień. Niepotraficie przyznac że wczoraj zagrali świetny mecz ,a Milan nie był w stanie ich powstrzymać !! Zawsze coś , jak nie sędziowie to co innego. Zastanówcie się trochę.

Zobacz wszystkie

0

Przyszłość Barcy !! ::D

0

klopFCB- Według ciebie strzela tylko ogórkom ?? To w takim razie Ronaldo też strzela tylko ogórkom. Jak się obejży raz na jakiś czas mecz w polsacie to tak jest.

0

MadristaForEver

Niektórzy fani Realu mnie denerwują ale Ty w swojej wypowiedzi powiedziałeś wszystko co jest prawdą.
My prości ludzie widzimy czego brakuje w grze Blaugrany a trenerzy i asystenci są na takie rzeczy ślepi.
Gra z kontry w Barcelonie nie istnieje. Villa, Pedro , Alexis są to piłkarze potrafiący grać szybkie kontry , nie zapominając już o Leo , Iniescie i Generale. Trzeba tylko na treningach wprowadzić do tej tiki-taki możliwość gry z kontry!!

0

Na rewanż oczekuje Tello I Villi bo skończy się to tak jak wczoraj..... Nie ma gry z kontry i to jest jeden z powodów nie strzelania bramek. Gdybyśmy więcej grali z kontry to ilość bramek byłaby o połowe większa. Roura To nie trener tylko asystent a nam potrzeba trenera który powie co i jak,przeprowadzi analize taktyczną itd. Widzieliście?? 1 połowa 0-0 , Obie drużyny zeszły do szatni , w Barcelońskiej napewno nic się nie działo a u Rossonerich trener przekazywał uwagi. Widać odrazu po 2 połowie , efektem były 2 bramki choć jedna ewidentnie nie powinna być uznana ale cóż sędziowie to sędziowie . Wierzę że na CN Wygramy i awansujemy dalej . Musimy bo mam w domu dwóch fanów ACM dlatego musimy!!! VeB

0

Może na 2-0 nie zasłużyli bo ta ręka była ewidentna ale na 1-0 tak i jestem o tym przekonany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?