Ale burak.
Real dostał tyle lekcji od barcy i to za darmo.Nauka w ich przypadku idzie w las.Getafe sobie poradziło z barcą ,a te buraki tylko obarczają za swoje porażki cały świat.
Piłka jest najważniejsza.
Ale burak.
Real dostał tyle lekcji od barcy i to za darmo.Nauka w ich przypadku idzie w las.Getafe sobie poradziło z barcą ,a te buraki tylko obarczają za swoje porażki cały świat.
Piłka jest najważniejsza.
Komentarze
0
19 X 1=19 chyba mam rację,nie 38 panie Janie
0
Nie obchodzi mnie jego zdanie.Visca el Barca
0
Ale burak.
Real dostał tyle lekcji od barcy i to za darmo.Nauka w ich przypadku idzie w las.Getafe sobie poradziło z barcą ,a te buraki tylko obarczają za swoje porażki cały świat.
Piłka jest najważniejsza.
0
Ale burak.
Real dostał tyle lekcji od barcy i to za darmo.Nauka w ich przypadku idzie w las.Getafe sobie poradziło z barcą ,a te buraki tylko obarczają za swoje porażki cały świat.
Piłka jest najważniejsza.
0
19 X 1=19 chyba mam rację,nie 38 panie Janie
0
Nie obchodzi mnie jego zdanie.Visca el Barca