Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie
Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon
Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon
Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie
Komentarze
0
Torresa? kompletnie bez formy, bardzo podatny na kontuzje a Lpool zażąda za niego trochę kasy więc nie warto
0
Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie
0
Musi zostać jest nam potrzebny. W ogóle widać że się stara po ostatnich meczach, jak odejdzie to co niektórzy mogą się później zdziwić ....!
0
Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon
0
Ma nie odchodzić!!!!!!!
0
Dyzio09
Też tak mówię, że jutro będzie takie triki robił, że szczęki opadną i mam wielką nadzieje, że kibice Barcy będą mu za to klaskać!
0
Bojan ma potencjał ale jeszcze nie jest gotów żeby grac cały czas ma wahania formy raz gra świetnie a raz słabo. Wolałbym żeby Ibra został jeszcze conajmniej jeden sezon zawsze się ktoś przyda z doświadczeniem. W razie poważnej kontuzji któregoś z napastników to nie wiem czy Bojan się nadaje na cały sezon
0
Musi zostać jest nam potrzebny. W ogóle widać że się stara po ostatnich meczach, jak odejdzie to co niektórzy mogą się później zdziwić ....!
0
Co Ty Adebayora nie! Nie chce "gwiazdorów" którzy będą dużo pieniędzy brać a nic nie grać! Jak Ibra nie pasuje według nie których do Barcy to on tez na pewno nie
0
w tym sezonie naprawdę widać, że Ibra się stara i dobrze gra mam nadzieję, że zostanie.