Arathorn
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ODWODZIE!
Nie w żadnym obwodzie. Zawsze się pisze/mówi, że ktoś pozostaje w "ODWODZIE"
0
Mała pomyłka Kejt (lub moze Sport).
W tamtym sezonie w meczu z Szachtarem było 2:3, a bramki strzelali dla nas Sylvinho i Busquets. :)
Moglibyście to poprawić. :)
0
Za kolegą wyżej - niektórym 'kibicom' chyba odbiła troszkę sodówa i pomyśleli, że w życiu to jak w PESie czy Fifie wszystkie mecze już zawsze będzie się wygrywać po 5:0.
Brawa za końcowe słowa dla autora.
A sezonowcom - bo inaczej nie jestem w stanie nazwać ludzi mogących narzekać na zwycięstwo 1:0 z Almerią - radzę solidnie otrzeźwieć, bo przyjdą jeszcze w tym sezonie gorsze chwile - chociażby przy porażkach, bo przy tak długim sezonie jest to nieuniknione.
I co wtedy?
Cieszcie się kolejnym zwycięstwem, bo póki co Barca wciąż jest magiczna, wciąż zachwyca i oby taki stan rzeczy trwał jak najdłużej. Nawet jeśli trzy kolejne mecze miałyby być wygrane jedynie po 1:0, wiadomo, że ta drużyna nie zapomni jak zachwycać.