6 grudnia 2010, 16:20
0
A moze tak INIESTA za Mistrzostwa Świata co.? ;)
5 grudnia 2010, 10:04
kto wie ile goli mają na swoim koncie juz. Leo Messi i CR7 ?
14 listopada 2010, 00:10
przez tego sędziego, musze iść jutro do spowiedzi ! Kur*a . ale Najważniejsza jest wygrana. ;) I świetnie rozegrany mecz. Na to czekałam . Visca el Barca !!
11 listopada 2010, 11:08
. no to pięknie. Licze ze to nie przyniesie pecha. :P Będą 3 punkty , jak nic
24 października 2010, 16:44
mądre słowa.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A moze tak INIESTA za Mistrzostwa Świata co.?
;)
0
kto wie ile goli mają na swoim koncie juz. Leo Messi i CR7 ?
0
przez tego sędziego, musze iść jutro do spowiedzi ! Kur*a .
ale Najważniejsza jest wygrana. ;) I świetnie rozegrany mecz. Na to czekałam .
Visca el Barca !!
0
. no to pięknie. Licze ze to nie przyniesie pecha. :P Będą 3 punkty , jak nic
0
mądre słowa.
0
kto wie ile goli mają na swoim koncie juz. Leo Messi i CR7 ?
0
. no to pięknie. Licze ze to nie przyniesie pecha. :P Będą 3 punkty , jak nic
0
A moze tak INIESTA za Mistrzostwa Świata co.?
;)
0
przez tego sędziego, musze iść jutro do spowiedzi ! Kur*a .
ale Najważniejsza jest wygrana. ;) I świetnie rozegrany mecz. Na to czekałam .
Visca el Barca !!
0
mądre słowa.