O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!

Oby nic tam naszym się nie stało.

www.windows7forum.pl

0

To będzie jedna z ciekawszych edycji LM, tyle czarnych koni dawno nie było. Barca miażdż!

www.windows7forum.pl

0

Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.

Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.

Pozdrawiam i zapraszam na www.windows7forum.pl

0

Etusiu trzymaj się! Jestem z Tobą snajperze, bramkostrzelna gazelo! Kurde jak mogli go nie chcieć! Jakiś wał..

0

Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.

Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!

Zapraszam na www.windows7forum.pl

Zobacz wszystkie

0

Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!

Oby nic tam naszym się nie stało.

www.windows7forum.pl

0

Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.

Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.

Pozdrawiam i zapraszam na www.windows7forum.pl

0

Marzę o tym, żeby Fabregas grał w Barcelonie. Dobrze, że wszystko idzie w tym kierunku, to wychowanek! Trzeba go nawrócić i przyjąć pod skrzydła, co on gra.. mniam!

0

Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.

Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!

Zapraszam na www.windows7forum.pl

0

To będzie jedna z ciekawszych edycji LM, tyle czarnych koni dawno nie było. Barca miażdż!

www.windows7forum.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?