AniaB
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie mogę zobaczyć powtórkę meczu ?
0
Trzeba wierzyć w Valladolid
0
1:1 :)
0
JEEEEEEEEEEEEST!!!! Pozostajemy w grze o mistrzostwo :D
0
Dzięki, a na Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra albo TVP Sport ?
0
Wie ktoś może na jakim kanale i o której będzie powtórka? Chcę to przeżyć jeszcze raz :)
0
Nie, Ekwador-Hiszpania
0
Mam pytanie- w jakiej telewizji będzie można obejrzeć mecz ?
0
http://www.futbolhd.pl/stream3.php
0
Xavi out, Dongou in
0
Nasza defensywa woła o pomstę do nieba... :(
0
czy ktoś wie dlaczego nie ma kolejki w drugi weekend września (7-8.09) ? ;(
0
Kilka fajnych fotek z imprezy ;)
http://www.mundodeportivo.com/20130513/reportajes-fotograficos/la-rua-del-barca-en-imagenes_54373475327.html?numPage=0
0
Fabregas out, Thiago in
0
IceMan, wspaniały artykuł... brak mi po prostu słów...czytałam i płakałam jak dziecko...
0
Tak, tak :) Messi też miał niespodziewaną wizytę
zdjęcia: http://features.rr.com/photo/07Xu50y4DT6fg?q=FC+Barcelona
0
te karygodne błędy sędziów się jeszcze zemszczą i będzie co najmniej 2-1 dla Barcy
0
LEO 300 ! :D
0
Iniesta i Tello in, Pedro out, bo jego kontakty z piłką można można na placach jednej ręki policzyć...
Teraz widać jak to nam sędziowie pomagają...