0

Gdzie mogę zobaczyć powtórkę meczu ?

0

Trzeba wierzyć w Valladolid

0

1:1 :)

0

JEEEEEEEEEEEEST!!!! Pozostajemy w grze o mistrzostwo :D

0

Dzięki, a na Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra albo TVP Sport ?

0

Wie ktoś może na jakim kanale i o której będzie powtórka? Chcę to przeżyć jeszcze raz :)

0

Nie, Ekwador-Hiszpania

0

Mam pytanie- w jakiej telewizji będzie można obejrzeć mecz ?

0

0

Xavi out, Dongou in

0

Nasza defensywa woła o pomstę do nieba... :(

0

czy ktoś wie dlaczego nie ma kolejki w drugi weekend września (7-8.09) ? ;(

0

Fabregas out, Thiago in

0

IceMan, wspaniały artykuł... brak mi po prostu słów...czytałam i płakałam jak dziecko...

0

Tak, tak :) Messi też miał niespodziewaną wizytę
zdjęcia: http://features.rr.com/photo/07Xu50y4DT6fg?q=FC+Barcelona

0

te karygodne błędy sędziów się jeszcze zemszczą i będzie co najmniej 2-1 dla Barcy

0

LEO 300 ! :D

0

Iniesta i Tello in, Pedro out, bo jego kontakty z piłką można można na placach jednej ręki policzyć...

Teraz widać jak to nam sędziowie pomagają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?