raczej już nie kupisz w empiku ;D Wszystkie rozeszły się w dniu premiery! Ja byłam w sobote po premierze i mi powiedzieli że nie ma i już prawdopodobnie nie będzie. Ale na allegro jeszcze są :)
A ja licze na Arsenal.Bo może jak Barca spusci łomot arsenalowi to wkońcu Cesc przekona się ze nie ma przyszłości w arsenalu i że nic z nimi nie wygra!
Jestem wierną fanką Messiego i uważam że zarówno Messi,Xavi i Iniesta zasługują na Złotą Piłke :) Dostarczali zawsze tak wiele radośći nam wszystkim :) Nawet jeżeli Iniesta bądz Xavi dostanie tą nagrodę to Messi nawet bez niej i tak dla mnie Będzie Zawsze "Najlepszym Piłkarzem Świata" ;D Fajnie że niezależnie kto zgarnie Złotą Piłke to podium będzie w całości należeć do Barcy :*
"gdy by Messi'emu zaproponowali grac za darmo to by odszedl natychmiast"
Myśle że nie masz racji.Messi wielokrotnie mówił w wywiadach że jesli miałby grać za darmo dla Barcy to by to robił. Bo on kocha Barce! I zawdzięcza jej wszystko :) I nie rzuca słów na wiatr.
Najlepszego Messi :* Obyś w sezonie 2010/2011 błyszczał tak samo a nawet jeszcze bardziej niz w poprzednim! Życzę ci żebyś został Mistrzem Świata! Kocham ;***
Żart roku normalnie ;) Powodzenia mu życze :) a ty"Qss" chyba nie wiesz ile Messi znaczy dla Barcy i ile Barca znaczy dla Messiego! I wogóle głupoty gadasz! ;D Messi jest bezcenny ^^ ;*
Komentarze
0
I bardzo dobrze ze nie wróci! Nikt nie chce zeby wrocił ;p xD
0
villena:
raczej już nie kupisz w empiku ;D Wszystkie rozeszły się w dniu premiery! Ja byłam w sobote po premierze i mi powiedzieli że nie ma i już prawdopodobnie nie będzie. Ale na allegro jeszcze są :)
0
oczywsicie jesli arsenal zajmnie 2 miejsce. ;D
0
A ja licze na Arsenal.Bo może jak Barca spusci łomot arsenalowi to wkońcu Cesc przekona się ze nie ma przyszłości w arsenalu i że nic z nimi nie wygra!
0
Jestem wierną fanką Messiego i uważam że zarówno Messi,Xavi i Iniesta zasługują na Złotą Piłke :) Dostarczali zawsze tak wiele radośći nam wszystkim :) Nawet jeżeli Iniesta bądz Xavi dostanie tą nagrodę to Messi nawet bez niej i tak dla mnie Będzie Zawsze "Najlepszym Piłkarzem Świata" ;D Fajnie że niezależnie kto zgarnie Złotą Piłke to podium będzie w całości należeć do Barcy :*
0
Oralman 88
"gdy by Messi'emu zaproponowali grac za darmo to by odszedl natychmiast"
Myśle że nie masz racji.Messi wielokrotnie mówił w wywiadach że jesli miałby grać za darmo dla Barcy to by to robił. Bo on kocha Barce! I zawdzięcza jej wszystko :) I nie rzuca słów na wiatr.
0
zawsze można marzyć! ale marzenie o wypożyczeniu lub sprzedaniu Bojana do Getafe jest nierealne! On jest zbyt cenny dla Barcy! ;* ;D
0
Najlepszego Messi :* Obyś w sezonie 2010/2011 błyszczał tak samo a nawet jeszcze bardziej niz w poprzednim! Życzę ci żebyś został Mistrzem Świata! Kocham ;***
0
Andrés !!! Znowu to zrobiłeś !! :) Viva Espańa! Viva Iniesta!
0
Żart roku normalnie ;) Powodzenia mu życze :) a ty"Qss" chyba nie wiesz ile Messi znaczy dla Barcy i ile Barca znaczy dla Messiego! I wogóle głupoty gadasz! ;D Messi jest bezcenny ^^ ;*