O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I bardzo dobrze ze nie wróci! Nikt nie chce zeby wrocił ;p xD

0

villena:

raczej już nie kupisz w empiku ;D Wszystkie rozeszły się w dniu premiery! Ja byłam w sobote po premierze i mi powiedzieli że nie ma i już prawdopodobnie nie będzie. Ale na allegro jeszcze są :)

0

oczywsicie jesli arsenal zajmnie 2 miejsce. ;D

0

A ja licze na Arsenal.Bo może jak Barca spusci łomot arsenalowi to wkońcu Cesc przekona się ze nie ma przyszłości w arsenalu i że nic z nimi nie wygra!

0

Jestem wierną fanką Messiego i uważam że zarówno Messi,Xavi i Iniesta zasługują na Złotą Piłke :) Dostarczali zawsze tak wiele radośći nam wszystkim :) Nawet jeżeli Iniesta bądz Xavi dostanie tą nagrodę to Messi nawet bez niej i tak dla mnie Będzie Zawsze "Najlepszym Piłkarzem Świata" ;D Fajnie że niezależnie kto zgarnie Złotą Piłke to podium będzie w całości należeć do Barcy :*

Zobacz wszystkie

0

Oralman 88

"gdy by Messi'emu zaproponowali grac za darmo to by odszedl natychmiast"

Myśle że nie masz racji.Messi wielokrotnie mówił w wywiadach że jesli miałby grać za darmo dla Barcy to by to robił. Bo on kocha Barce! I zawdzięcza jej wszystko :) I nie rzuca słów na wiatr.

0

zawsze można marzyć! ale marzenie o wypożyczeniu lub sprzedaniu Bojana do Getafe jest nierealne! On jest zbyt cenny dla Barcy! ;* ;D

0

Najlepszego Messi :* Obyś w sezonie 2010/2011 błyszczał tak samo a nawet jeszcze bardziej niz w poprzednim! Życzę ci żebyś został Mistrzem Świata! Kocham ;***

0

Andrés !!! Znowu to zrobiłeś !! :) Viva Espańa! Viva Iniesta!

0

Żart roku normalnie ;) Powodzenia mu życze :) a ty"Qss" chyba nie wiesz ile Messi znaczy dla Barcy i ile Barca znaczy dla Messiego! I wogóle głupoty gadasz! ;D Messi jest bezcenny ^^ ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?