O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Busi jest dla mnie polaczeniem La masia, z reszta europejskiej pilki.

Pisze cie tutaj ze Busi jest zaslaby na gran derbi, a kto w zeszlym roku zneutralizowal Xabiego w srodku pola? Serrio to ze faworyzujecie co mecz Masherano( ktorego bardzo szanuje) jest zalosne, w koncusie obudzicie jak Busi bedzie w chelsea i przegramy 4:0. Zacznijcie oceniac graczy po umiejetnosciach a nie po recenzjach w interii;]

0

Nie wiem dlaczego na polskiej stronie tak sie krytykuje Sergio. Wedlug mnie jest to najlepszy def pomocnik swiata. To z nim w skladzie barcelona wygrala lm a nie z toure, to z nim w skladzie hiszpania wygrala mistrzostwa a nie z senna. Ja wiem ze Sergio nie wyglada na twardziela, a Wy zawsze go krytykujecie. Mam nadzieje ze Sergio pokaze wam co to znaczy La Masia;) A co do Masherano, ok jest dobry ale czy w statystykach jest lepszy od Busiego? Nie jest? Przypomina mi to samo co z Valdesem. Kiedys bylo tak samo wielka niechac do Victora bo popelnial bledy. Teraz nikt o tym niepamieta. Ciekawe czy ktorys "kibic" Barcelony sobie o tym przypomni gdy SErgio bedzie najlepszym pomocnikiem swiata;)

Vicca el barca!

0

Jak krytykujecie Pepa krytykujcie po sezonie. Pep powiedzial szczyt formy bedzie w listopadzie, listopad sie zbliza i zaczyna sie gra;)

visca el barca!

0

gdzie sa zesonowcy watpiacy w pepa?

visca el barca

Zobacz wszystkie

0

Jak krytykujecie Pepa krytykujcie po sezonie. Pep powiedzial szczyt formy bedzie w listopadzie, listopad sie zbliza i zaczyna sie gra;)

visca el barca!

0

Nie wiem dlaczego na polskiej stronie tak sie krytykuje Sergio. Wedlug mnie jest to najlepszy def pomocnik swiata. To z nim w skladzie barcelona wygrala lm a nie z toure, to z nim w skladzie hiszpania wygrala mistrzostwa a nie z senna. Ja wiem ze Sergio nie wyglada na twardziela, a Wy zawsze go krytykujecie. Mam nadzieje ze Sergio pokaze wam co to znaczy La Masia;) A co do Masherano, ok jest dobry ale czy w statystykach jest lepszy od Busiego? Nie jest? Przypomina mi to samo co z Valdesem. Kiedys bylo tak samo wielka niechac do Victora bo popelnial bledy. Teraz nikt o tym niepamieta. Ciekawe czy ktorys "kibic" Barcelony sobie o tym przypomni gdy SErgio bedzie najlepszym pomocnikiem swiata;)

Vicca el barca!

0

Busi jest dla mnie polaczeniem La masia, z reszta europejskiej pilki.

Pisze cie tutaj ze Busi jest zaslaby na gran derbi, a kto w zeszlym roku zneutralizowal Xabiego w srodku pola? Serrio to ze faworyzujecie co mecz Masherano( ktorego bardzo szanuje) jest zalosne, w koncusie obudzicie jak Busi bedzie w chelsea i przegramy 4:0. Zacznijcie oceniac graczy po umiejetnosciach a nie po recenzjach w interii;]

0

gdzie sa zesonowcy watpiacy w pepa?

visca el barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?