0

Jakie słabe Chelsea? Hmm . .. ślepy jesteś.

0

HardStyle widać, że się na futbolu nie znasz.

0

0

SFU666 dawaj

0

0

jasiuu96, ja potrafię pisać, ty nie.

0

sarna1 jestem kibicem the blues (domyśl się co to za klub)

0

jasiu96 rocznik mówi sam za siebie . . .

0

jasiuu96 idz spać, bo z matmy jutro nie wyrobisz dzieciaku

0

0

tibijczyk997 człowiek znasz się na rzeczy ;)

0

0

jasiuu96 nie wolę mieć więcej od 168 cm .. .

0

Żeby zaraz mały skrzat nie dostał wyjebane od Lampsa

0

0

@DominikaRachuba radzę iść spać, bo jutro trzeba iść do podstawówki uczyć się tabliczki mnożenia.

0

BarcaForever24 takich pseudo jak ty to ja nosem wciągam, naucz się podstaw o waszym klubie, "Bafczelonce"

0

Haha jakich wy macie żałosnych kibiców, dzieciaki co się na futbolu nie znają. "Ile Barca musi strzelić goli, by przejść dalej?" - Znawcy futbolu, gratuluję wam dzieci neo.

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?