Analfabeta
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie słabe Chelsea? Hmm . .. ślepy jesteś.
0
HardStyle widać, że się na futbolu nie znasz.
0
0
SFU666 dawaj
0
0
jasiuu96, ja potrafię pisać, ty nie.
0
sarna1 jestem kibicem the blues (domyśl się co to za klub)
0
jasiu96 rocznik mówi sam za siebie . . .
0
jasiuu96 idz spać, bo z matmy jutro nie wyrobisz dzieciaku
0
0
tibijczyk997 człowiek znasz się na rzeczy ;)
0
0
jasiuu96 nie wolę mieć więcej od 168 cm .. .
0
Żeby zaraz mały skrzat nie dostał wyjebane od Lampsa
0
0
@DominikaRachuba radzę iść spać, bo jutro trzeba iść do podstawówki uczyć się tabliczki mnożenia.
0
BarcaForever24 takich pseudo jak ty to ja nosem wciągam, naucz się podstaw o waszym klubie, "Bafczelonce"
0
Haha jakich wy macie żałosnych kibiców, dzieciaki co się na futbolu nie znają. "Ile Barca musi strzelić goli, by przejść dalej?" - Znawcy futbolu, gratuluję wam dzieci neo.
0
0