0

"Wisienki" z rm.pl

"Barcelona wygrała ten mecz przeważając na jednej pozycji: Bramkarz..."

"Co jeszcze warte uwagi? Ronaldo nakrył czapką Messiego, po raz kolejny w GD pokazuje, że po prostu jest lepszy."

"sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego" Wszystko wina sędziegooooO!

6



Łezka w oku się kręci, widząc jak Ci piłkarze się poruszali po boisku!

1

Narzekacie ludzie, że się odechciewa mecz oglądać.
Płaczecie o masche, ale jeżeli wystąpił by barta i bramka stracona "ZIEMIĄ" przez niego, znowu placz: "Masche by to wyczyscil, a nie taki bartra!". Zagralby każdy inny obrońca i tak byście płakali.
Jeszcze sie taki nie narodzil co by.... no koniec znacie.

Życie jest zbyt krótkie żeby narzekać, cieszmy się, że wogole dane jest nam ogladac Barce.

0

Receptą na każda drużyne jest pokazywanie sie do gry. U nas Masche/Barta ma piłke i nikt do niego nie podejdzie nawet na klepke...

5

Czepiacie się, że Masche na ŚO
Przecież gra w pomocy!
Razem z Bartrą...

2

-Kto gra w środku pola w Barcelonie?
-Masche i Barta
...

0

Boczni obrońcy Ajaxu > Środek pola barcelony

0

Bramka na farcie

3

Jedyny dobry aspekt to zaangażowanie Suareza

1

"Nie dramatyzujmy" L.E

0

Dzisejsza Barcelona jest tak nieprzewidywalna jak scenariusz M jak Miłość

1

Środek pola Ajax > Środek pola Barcelona

0

Racja, polityka lucho wzgledem wystawiana składu jest bez sensu. Co z tego ze ktoś zapiepsza jak wół na trenignu a na meczu jest mierny. Nie w tym sens. Jeśli Barca chce prezentować ten styl gry musi zacząć biegać. Tęsknie za tym pokazywaniem sie zawodników na pozycjach, wymiennością pozycji. Oglądając mecze Barcelony w tym sezonie jakże krótkim zauważyłem jedno MOJA POZYCJA TU STOJE. Drobne obiegnięcia nic nie zmienią. Zawodnik mając piłkę powinien (w naszym stylu) miec conajmniej dwa wariaty podania. U nas są dwa, do najbliższego lub do obrony!...
Mimo, że pressing się poprawił to nie przynosi to zamierzonych skutków. Nie ma kto uspokoić gry, przyśpieszyć. Lucho obiecywał nieprzewidywalność, a każde podanie FCB, z odrobiną chęci, moze przeciąć rywal.
Wniosek: brak środka pola głodnego piłki i gry.

0

Jeśli chcemy coś osiągnąć musimy żyć erą Guardioli, ona była najlepsza, być najlepszym = być lepszym od Barcelony Pepa!

0

WALECZNOŚĆ Celty powala na kolana

0

W naszej druzynie panuje za duzo paniki, za duzo nie dokładnych podan. Uwidacznia sie tutaj brak srodka pola, uspokojenia gry...

0

Jak narazie Celta>FCB

2

Niech umilkną Ci wszyscy którzy mówili: L.S nowy pep, z nim wszystko ugramy!

0

To jest dla Funa! a ty sie spinasz.

3

Ronaldo niby taki mieśniak a odbija się od obrońców sevilli jak piłka od nogi Rasiaka

0

Rakitic nie gra?

0

Nie rozumiem tej BARCELONY. Sprzedajemy Fabregasa ktory moze mial sezon w kratke, ale daje wiecej niz Xavi Roberto i dos Santos. Ich sprzedac. Sprzedawac takiego zawodnika to najwiekszy błąd, i zobaczycie to w przyszlym sezonie

0

Jesli sie swoich sztuacji nie wykorzystuje to tak jest

0

Ale messi zszedl z swojej szybkosci... ta akcja powinien ich wyminąć

0

Myślę że, w środku pola zagra xavi z iniesta, i tu będzie wielki błąd trenera. Na tej pozycji powinien być cesc. Jest on najlepszym kreatorem akcji. Boję się że będzie klepka cały czas.

0

Jakieś zmiany w przerwie(dopiero wszedłem)? cos ciekawego sie stało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?