Amicis
Dołączył/a: maj 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moja odpowiedz byla do zielonyziomek. Patrz moj komentarz :)
1
Akurat nienawiść to od Ciebie bije. Nawet jeśli kolega jest z RM to napisał prawdę, nie obrażał ludzi i wyraził swoją opinie. To ty chlustasz pianą z ust. Prawda jest taka jak on napisał Cou nie przyjdzie teraz, może za rok, ale teraz będzie pomagał LFC zakwalikifować się do LM.
0
Panowie akurat tego że nie będzie Coutinho to jestem prawie pewien :)
1
Polubilem bo masz dużo racji, ale to co ma Barca to oczywiscie pogoda :D
1
Moim zdaniem będzie tak że będzie jeden duży transfer - wydaje mi się że Dembele i jakiś średniak. I ogólnie Barca będzię w plecy, bo miał być duży transfer jak Neymar miał nie odchodzić a nie łudźmy sie brazyliczyka pod wzgledem sportowym się nie zastąpi. Suma tego wszytskiego że bedzie gorzej niż na początku okienka transferowego przewidywano.
0
To jasne jak słońce, że jeśli inne drużyny myślą to transferów dla Barcy nie będzie co najmniej do 15 sierpnia. Później będzie smród i Barcelona będzie płacić podwójne wartości piłkarzy byleby coś ugrać na rynku transferowym do końca sierpnia. Oczywiscie musi to robić bo w obecnym składzie nie ma co liczyć na tutuły.
0
Akurat Klopp to właśnie może sobie pozwolic. Zapamiętajcie w końcu że klauzule są tylko w hiszpani. Barca może i 300 dac a Klopp się nie zgodzi...
0
A nie z Borussia ? :)
0
Panowie bardziej chodziło mi że to chyba najgorszy obecnie finał dla kibiców Barcelony :). Oczywiście dalej wątpię żeby Psg tak daleko zaszło:)
0
Teraz czekać tylko na finał LM Real - PSG :p
1
Dokladnie. Jeszcze parę dni temu marudzili że czekają na ofcialke a teraz marudza że po co to piszą że. Fuck logic:p
1
Myślę że większość z Was się myli i miłość do Bareclony troche Was zaślepiła. Dla Neymara takie rozwiązanie może być naprawdę dobre pod względem sportowym. Raz, że PSG naprawdę zaczyna zbroić się konkretnymi piłkarzami, dwa oczywiście zarobki, ale najważniejszę jest chyba to że jednak Neymar będzie tam liderem jak Ronaldo i Messi. Może chłopak mierzy jednak wysoko i póki grają Messi i Ronaldo chce pokazać że chociaż pod koniec może z nimi rywalizować w jakimś tam stopniu. Nawet gdyby był najlepszy w drużynie to złota piłka i tak trafiłaby do Messiego jako leadera drużyny, nawet jakby to on ciagnął grę. Już takie sytuacje były że zarówno Messi i Ronaldo dostali złote piłki ponieważ są liderami mimo iż były sezony niekoniecznie oni powinni dostać. Myśle że dopóki Messi by grał i tak on zgarniałby trofea indywidualne. Troche Was nie rozumiem, że tak obrzucacie Neymara z błotem, bo jako fan Realu wiem że będzie to olbrzymie osłabienie. Obecnie Neymar jest top 3 i nikt go nie zastąpi w takim stopniu. Z drugiej strony jako jakby grał w Realu to również byłbym wkurzony, ale nie dlatego że PSG i kasa czy coś tam, ale że traci się takiego zawodnika.
0
Hehe ale beka z niektórych którzy piszą "super za to kupimy verattiego i kogoś jeszcze". Veratti nigdzie nie pójdzie tym bardziej jak Neymar dołączy do Psg. A po tym jak brazyliczyk odejdzie Barca straci strasznie na medialnosci. Tylko Messi ja jako tako to utrzyma. Ciężkie czasu dla Barcelony. Nie będzie komu grać. A tymczasem Mbappe coraz bliżej Realu
1
Niestety trochę się nie zgodzę. W dzisiejszych czasach wygranie Ligi i LM oznacza zdobycie Złotej Piłki dla zawodnika. Jeśli Neymar zdobędzię ligę i nastrzela tam dużo bramek (co prawie pewne bo to jednak poziom niżej od ligi hiszpańskiej) i jakimś cudem PSG zdobędzie LM to Złota Piłka dla Neymara. Ogólnie jeśli PSG kupi brazylijczyka i zachowa Verattiego, dokupi Mbappe czy Countinio to mają bardzo mocną pakę.
0
Bardziej to że wszystkie pomysły transferowe są nieudane
0
To już jest dosłownie śmieszne XD
0
Tutaj kwestia sporna. Wiadomo że o karnym mówiły Madryckie telewizje (wiadomo subiektywna ocena) ale i programy sportowe w Anglii. Chodzi mi o to, że oczywiście sędziowie mylili się w dwie strony, ale zarówno PSG jak i Bayern zagrały "kupę" i mimo rażących błędów sędziego kompletnie nie wzbudzały we mnie emocje ich odpadnięcia :).
0
Pomijam że Vidal w 5 minucie powinien wylecieć również za czerwo i pomijam że bramka dla Bayernu na 2:1 była ze spalonego :).
0
Oczywiście że błędy były tak samo jak z meczu PSG i Barcy, ale czy PSG i Bayern zasługiwali na przejście ? Bayern w dwumeczu oddał 5 celnych strzałów ! Błędy oczywiście były, ale nie można powiedzieć że Real był dużo lepszą drużyną.
0
Może się zapędziłem, ale nie chodziło mi aby ktoś poczuł się urażony :)
0
Hahaha to są właśnie kibice Barcelony:). Pierwszy mecz gol że spalonego Suareza i nie gadajcie że nie było tylko powtórkę sobie włącznie, karny na lucacie i ręką rakitica. W drugim meczu ewidentny karny na Ronaldo na początku meczu. I barca miała wygrała tylko dzięki geniuszowi Messiego i najlepszemu meczu waszego niemieckiego bramkarza. Ale I tak napiszcie że real słaby że sedziowei. Trzeba było nie przegrywać z takimi drużynami jak malaga, Deportivo a w lm nie dac sobie strzelić 3 bramek :).
2
A kto niby powinien być ? Oglądałeś chociaż mecz, czy skrót ? Udane dryblinki, wiele sytuacji bramkowych, rozgrywanie ? To kto niby powinien zostać MVP ?
0
Akurat sprawa Messiego i Ronaldo są całkowicie inne. W skrócie Messi od początku grał w Barcelonie czyli w Hiszpanii i podatki z prawa do wizerunku są inaczej liczone jeśli ktoś przez całe życie grał w Hiszpanii. Ronaldo prawo do wizerunku zaczął sprzedawać jeszcze w Angli w ManU i po przejściu do Hiszpanii obejmowało go tzw Prawo Beckhama, czyli mniejsze o podatkowanie. Jednak w obu sprawach moim zdaniem wine nie powinni ponosić piłkarze a ich menagerowie. Zarówno ojciec Messiego i menager Ronaldo Mendess powinni być oskarżeni jeśli są jakieś nieścisłości. Piłkarze płacą im niewyobrażalną kasę żeby to wszytsko było załatwione, a Oni próbują coś jeszcze zachować dla siebie.
2
O ile można kwestionować współzawodnictwo Messi-Ronaldo, Ronaldo-Messi o tyle Neymar tak samo jest poziom niżej od Ronaldo :)
2
Ja jakoś nigdy nie rozumiałem fenomenu Pepa, mimo iż darzę go ogromnym szacunkiem. Moim zdaniem jego "legenda" została stworzona dzięki złotej erze zawodników Barcelony. Iniesta, Xavi, Puyol czy oczywiście Messi. To oni stworzyli z niego legendę. Gdy odszedł do Bayernu czy teraz w City, pokazał i pokazuje jakim jest trenerem. Oczywiscie uważam, że jest jednym z najlepszych, jednak era Barcelony stworzyła z niego najlepszego trenera.
4
Hehe to jest właśnie Katalońska prasa. Poda niepełne informację, a później nie dziwie się że nazywacie Ronaldo bufonem. Prawda jest taka że kibice spiewali o tym że Ronaldo ma dostać złotą piłkę, a ten słysząc to śpiewał razem z nimi kiedy wszysy świetlowali. W tym komplenie nie widzę nic złego.
8
Niestety to jest minus katalońskiej prasy. Nie mówi całej prawdy. Było tak, że kibice spiewali o złotej piłce dla Cristiano a on śpiewał razem z nimi w czasie swietowania. Szkoda że gazety o tym nie napiszą, ale tak tak właśnie działają :). Pozdrawiam