AmericanMuscle
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
X
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wnuczek92 Dlaczego piszesz go z dużej litery ?! Przecież w żaden sposób się do niego nie zwracasz, nie piszesz z nim !
0
Ronaldinho jest najlepszym przykładem, że sam talent nie wystarczy, potrzeba jeszcze popierać go regularnym treningiem.
0
Może nie miałem zapalenia bo zaraz po uszkodzeniu zaprzestałem jakiegokolwiek obciążania ścięgna ale skoro Xavi grał z tą kontuzją to widocznie nie było tak strasznie.
0
@damian_barcafan Miałem to i nie wiem co bredzisz, bolało tylko przez pół dnia, później tylko odczuwałem ból przy mocnym kopnięciu z prostego podbicia. I muszę przyznać, że jak raz uszkodzisz tak już nie odzyskasz pełnego komfortu. Po 6 latach, nadal odczuwam lekki dyskomfort przy mocnym uderzeniu piłki z prostego podbicia.
0
@KamboL
yyyyy podał piłkę ?!
0
...a raczej z brakiem poczucia humoru.
0
------>que aprenguin
Bardzo dobrze powiedziane :D Ale takie rzeczy w moherowym kraju jakim jest Polska, nie przejdą. Większość ludzi jest sztywna i nie toleruje takich rzeczy. Większość takich ludzi też nie ma za dużo przyjaciół, nic dziwnego, z takim poczuciem humoru...
0
Najlepszy to był Alves ;p Normalnie pudło roku. To gorzej niż Błaszczykowski, tam piłka chociaż leciała w dobrą stronę ;D
0
VAN BRONCKHORST powinien to wygrać, ze względu na wagę meczu i sam piękny strzał , a głosowanie na Messiego tylko dlatego, że gra w klubie, któremu kibicujesz; jest głupie.
0
To moje dziecko się do niego uśmiechnie... nie chce wszystkiego, tak z 2 mln ojro. Pierd%$&*ie o Szopenie, tak można nazwać te wywiady z gwizdkami, które mają kasy jak lodu, mówią takie rzeczy ( na potrzeby swojego marketingowca ) ale i tak żaden z nich nie odda żadnej kwoty na pomoc biednym, a jak odda to marne grosze, patrząc na przychody. Zawodnikiem jest dobrym ale niech nie wypowiada takich słów bo rzygać się chce.
PS. Niezły PR mu robią
0
...ale ta gówniarzeria dzisiejsza jest żałosna, zero szacunku dla osób starszych a szczególnie dla osób, które w życiu coś osiągnęły. W Grecji miał wiele sukcesów. W 78r. zajął miejsce 5-8 na MŚ w tamtych czasach takie wyniki były uznawane za porażkę, w dzisiejszych to nawet z grupy nie możemy wyjść baaa nawet nie kwalifikujemy się niekiedy. Oceniając człowieka poprzez jego szczękę, tylko w Polsce. Chciałbym powiedzieć tylko, że wyglądu się nie wybiera.
0
Widzę, że w Hiszpanii mają jakiś inny rodzaj przyjaźni.... obrzucać przyjaciela słonecznikiem O.o
0
Dobry mecz, pomimo, iż drużyna Saragossy grała taktyką mur ( jakże popularną ostatnimi czasy w potyczkach z Barceloną ). Dla mnie słabo wypadł Villa, podanie do Messiego ok ale dalej grał strasznie egoistycznie ( Villa, jeżeli znasz polski język i czytasz właśnie tego komenta to na siłę gola się nie zdobędzie lepiej podać do lepiej ustawionych partnerów i cierpliwie czekać na dogodną sytuację xD ), przez to moim zdaniem był najsłabszy, a zaraz za nim Bojan z podobnych powodów. Messi ofcourse najlepszy, nawet dobrze w obronie zagrała Barcelona, czekam na jakiegoś poważnego rywala aby pokazał co tak naprawdę gra Barcelona.
0
Mądzrze gada, Zlatan. Pep nie potrafi prowadzić 22 gwiazd, nie radzi sobie z gwiazdami, najlepszym przykładem jest Eto i bardzo nie korzystny transfer. Tak naprawdę to Pep dostał maszynę, którą jedynie trzeba utrzymać w szrankach.
0
Możliwe, że Messi kiedyś odejdzie, nigdy nie wiadomo co się zdarzy.
PS.
Zastanówcie się nad sobą, gdy pytali o Ronaldinho w komentarzach było to samo co teraz, Ronaldinho nigdy nie odejdzie...
0
------> Undertaker87
Nie rozumiem twojego komentarza, Zidane mniej grał od Xaviego ? Przecież Zidane grał w piłkę do 34 roku życia a o bramce jaką zdobył Zidane w finale LM z Leverkusen, to Xavi może tylko pomarzyć nie mówiąc o finale MŚ 98. Sorry co jak co ale Zidane był najlepszy na swojej pozycji i nie ważne gdzie grał trzeba go szanować.
0
... to samo z Zidane'm, drugiego takiego nie będzie, to samo z R. Carlosem i z Ronaldo ( nie Crystyną tylko prawdziwym Ronaldo ) i z Figo, z Ronaldinho za czasów gdy chciało mu się grać w piłkę i Nesty i Pirlo itd.
0
Zespół ma gorsze dni a już nie którzy zachowują się jakby zajmowali 3 miejsce w tabeli na końcu rozgrywek, kryzys ;D dopadł Barcelonę, teraz tylko trzeba czekać na lepszą grę, to dopiero początek sezonu, forma musi przyjść i się ustabilizować. Teraz to co mi się nie podoba w drużynie. Za dużo podań, za mało ryzyka i za wolne tempo, zawodnicy Barcy wyglądają tak jakby ktoś miał ich ukarać jak zaryzykują jakieś podanie, za bardzo zachowawczo grają. Pep przecież widzi, że od czasu gdy wygrał wszystko co mógł, zespoły grające z Barcą bronią się systemem mur :D Tak więc trzeba ryzykować w podaniach a nie przetrzymywać tą piłkę bez sensu, mniej graczy angażować w atak aby po ryzykownym zagraniu można było się obronić, grać z kontry. Barca powinna grać tak jak ( w najlepszym meczu jaki widziałem za kadencji Rijkaarda ) z Milanem w LM ( nie pamięta roku ) Ronaldinho podał górą do Giuly'ego a ten strzelił jedynego gola w tym spotkaniu.
0
Oglądałem meczyk przez neta, na jakimś angielskim kanale i tam mądre słowa mówili: Barca za dużo wymienia tych podań, opierając się na tym news'ie to, aż 600 podań tylko pytanie i co z tego jak do zdobycia bramki wystarczy 5 podań, zwalniają też grę, nie ma ciągu na bramkę...
0
Obok Zizou, najlepszy piłkarz jakiego moje oczy miały przyjemność oglądać. To co wyprawiał w PSG a później w Barcelonie.... był fenomenalny. Szkoda, że tak skończył. Miejsce piłki zajęły mu dziwki alkohol i imprezy.
0
Lubię jak dzieci barcelony rzucają się na kogoś, gdy ten skrytykuje coś związanego z Barceloną. Można solidnie się pośmiać.
0
Widzę, że dzieci Realu i Barcy, toczą już "dyskusję" na swoim poziomie.
Co do meczu, to co tu dużo mówić, przygotowania, młodziki i wygrane. Czekam na start ligi albo jakiegoś porządnego rywala :P
0
Dobry piłkarz, jednakże Barca gra strasznie ofensywie ( czasami aż za bardzo ) a on jest piłkarzem dobrym w defensywie i kontrataku, Arsenal z taką grą doszedł do finału LM i grał w nim bardzo dobrze, szkoda, że Henry zmarnował wtedy setkę bo było by jeszcze ciekawiej. Barcelona w tamtym meczu miała Henrika, który zagrał najlepszy mecz w Barcelonie. Taki mały off-topic :p
0
Przy czwartej bramce dla Barcelony; Alves powinien się uczyć dośrodkowywać od tego kolesia.
0
@ Culé a muerte
I dobrze, iż Cię wyzwali, w tym meczu też kibicowałem Wiśle, jestem Polakiem i nie wiem z kim by grali w jakichkolwiek europejskich pucharach, zawsze będę za Polskim klubem, tak naprawdę gdyby nie to, iż Polska liga to dno, to kibicowałbym klubowi ze swojego kraju.
0
Ja tylko chcę się dowiedzieć jakiego wsparcia im udzielił ?! Przekazał jakąś sumę ?!
0
@ barcelonismo
lol to fajne świętowanie, plucie na innych ludzi, ciekawe jak wszyscy broniący Pique poczuli by się, gdyby na ich własnym ślubie; ktoś ich opluł, a oglądając film, zobaczylibyście to. Niema usprawiedliwienia dla Pique tak więc przestańcie go bronić czy też najeżdżać na ludzi negujących zachowanie Pique, bo mają do tego pełne prawo. Większość robi głupstwa po pijaku ale nie takie !
0
@ polo508
To co jak kogoś pobije po pijaku to też nic się nie stanie wkońcu był pijany. Jak ktoś nie potrafi się zachować po pijaku, to nie powinien pić dużych ilości. Pique dostał tak zwanego małpiego rozumu, nie którzy nad nim panują i nie robią takich głupstw jak Pique. Prostactwo to słowo jak najbardziej pasuje do czynu Pique, opluć starszą osobę, żal...
0
@Olo_17
Na tym poziomie nie biega się w szatni z gołą dupą xD Po za tym to chyba normalne, że wziął prysznic, przecież od tego szatnia jest, mieli po meczu szybko przebrać się w gajerki bo kamery im "weszły" do szatni ?!
Cieszy gol Puyola, jak nikt zasługuje na takie bramki w tej reprezentacji. Możliwe, iż to ostanie jego MŚ.
Holandia przegra z Hiszpanią finał, Hiszpanie mają swój okres, po wygraniu ME, wygrają MŚ i myślę, iż w następnym turnieju już nie odniosą sukcesu.
0
Ja to bardziej bym pomyślał o bocznych obrońcach i defensywnym pomocniku, jak Barcelona chce wygrać LM. Alves potrzebuje godnego konkurenta, na lewej dziadek Abidal :p i Maxwell który nie jest za dobry. W ataku to my mamy ludzi, gorzej z obroną, środek ok ale boki. Jakiś DM też by się przydał aby Iniesta i Xavi w spokoju mogli się zająć ofensywą.