0

Puyol jaka poza na zdjęciu :D

0

Nic z tego nie rozumiem, ale mam nadzieje, że Tito wróci na ławkę trenerską jak najszybciej. WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH CULES !!!

0

Ale gol !

0

gol !

0

ProJJoker Nie jetem pewny ale to jet chyba jeden z modeli tych nowych CTR 360 maestri III

0

N20 No jakoś tak wyszło ^^

0

wachaFCB dzięki wielkie za te buciki ^^

0

Croocers bez obaw ból pleców na pewno nie wyeliminuje go na jakiś dłuższy czas. Odpocznie dzisiaj na siłowni i jutro będzie już wszystko w porządku :))

0

Co to za nike co ma Alexis i inni ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?