0

a czemu niby nie?

0

przecież był tam w zeszłym sezonie ale złapał kontuzje

0

Prawda jest taka, że wszystkie dużo drużyny mają takie wyjazdy, bo tego wymaga rynek. Angielskie drużyny także były w Azji, Real mial tourne po USA, więc to normalne w tych czasach

0

Tylko chodzi o kogoś kto JUŻ jest uznany, a nie dopiero jest dobry oraz perspektywiczny. Potrzeba kogoś pewnego i sprawdzonego w najwyzszych rozgrywkach, zeby nie było jak z Czygryńskim

0

Moze dlatego, że jest z zespołem i Rosellem w Azji?

0

Mex82, mam pytanie, umiesz czytać?

0

Będą oceny pomeczowe z obu Gran Derbi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?