0

Nie Ma co , barca musi wygrać teraz wszystkie pozostałe mecze!!

0

Uważam , Puyol nie ma samokrytyki . Widać że Rubin dobrze się przygotowal do tego spotkania . Na barcelona trzeba miec sposob . Wiadomo ,że Kazan nie wyjdzie na mecz ofensywnie , tylko bedzie sie bronil i czekał na kontry . Uważam że Barcelona jest dobra drużyna , ale kazan lepiej wypadl w tych spotkanich , pod kazdym wzgledem. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?