9 grudnia 2009, 08:39
0
Puyol powinien zwyciężyć ponieważ to on jest głównym moderatorem!
7 grudnia 2009, 09:41
Thierry jest za dużej klasy zawodnikiem aby siedzieć na ławie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Puyol powinien zwyciężyć ponieważ to on jest głównym moderatorem!
0
Thierry jest za dużej klasy zawodnikiem aby siedzieć na ławie
0
Puyol powinien zwyciężyć ponieważ to on jest głównym moderatorem!
0
Thierry jest za dużej klasy zawodnikiem aby siedzieć na ławie