O sobie

  • Zainteresowania głownie futbol :)
  • Ulubiony zawodnik wielu jest.
  • Ulubione zespoły wiadomo :)
  • Barcelonie kibicuję od 1993/2003 (dwie wersje)

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 6369
  • Polecenia 2996

Komentarze

0

@Kalesony ale z Ciebie troll... jak jeszcze nie zauważyłeś ze twój Dudus ma fatalna kampanie to znaczy ze powinieneś na spokojnie porozmawiać ze specjalista... nie wiem kto wygra 12.07 te wybory, szanse zbliżone ale dużo lepiej prezentuje się Trzask i można powiedzieć ze on już nie jest przegrany ;)

0

@cinek090 właśnie cinek... nikt Cię nie pytał o zdanie ;)

1

@cata_luna dobra już widzę... czepiasz się mojej polszczyzny i odpisujesz ze nie jesteś Jezusem... No brawo... argumenty max... wiec potwierdzam ze Duda najsłabiej wypadł na tej pseudodebacie... Trzaskowski przeciętno-poprawnie... było paru lepszych ale to już nie ma znaczenia ;) Aha i merotyroczna wiedzę ma dużo większa niż PAD... zna języki, ma prezencje... Dudę ciężko się słucha i ciężko się na niego patrzy... na wiecach wypowiada się jakby gadał do motlochu tylko, jednocześnie tylko do swojego twardego elektoratu i co gorsza resztę przy tym łatwo obraza :) Pozdr.

1

@cata_luna nie pamietam już o co chodziło... wiem ze bawi mnie twoje bronienie tego masakrycznego Dudy... Cykor jeden nawet nie ustawił się do debaty ;) ale proszę, broń go dalej, na szczescie długo już prezydentem nie będzie, albo kilkanaście dni albo max 5 lat.

0

@mekston Ok, masz racje, dużo gdybania tutaj... nie dojdziemy w 100% do zgody tutaj ✋ ale myśle z w jednym się zgodzimy... casting na trenera i zatrudniene na szybko QS to żart ;) nasz obecny trener raczej będzie musiał odejść i się z nami pożegnać po tym sezonie... No i Valverde... albo trzeba było go zwolnić po poprzednim sezonie(częściowa zgoda) albo dać mu dograć ten sezon i wtedy zapewne out ;) będę się upierał ze z EV gralisbymy szybciej o mistrza niż z QS, w tym „słabym” sezonie nawet do stycznia wykazywaliśmy większa skuteczność w stosunku do gry... pozdrawiam ✋

Zobacz wszystkie

41

dla mnie lekko przesadzone...
od niedawna lekki spadek formy (jak calej druzyny !!)...
a tu juz panika o styl zycia i priorytety Neymara :/ a jak zaraz zacznie od meczu z Depor znowu strzelac gole na zawolanie to co nagle w 2 mecze wszystko wroci do normy i bedzie ok ;) ?? nienawidze takiej choragiewki nastrojow :P

41

Iniesta to ewidentnie uczen szkoly Cruyffa, mimo iz sam z nim nigdy nie wspolpracowal ;) wspanialy pilkarz zegna legende.

37

Mistrzowski komentarz :D gość jest moim idolem haha

36

fajny gość... nie da się go nie lubic… jak zmieniło się moje spojrzenie na United po zamianie Mou -> Ole :D ( i chyba wielu innych)… powodzenia dalej w trenerce chłopie ;)

35

cały Pikuś... jeden z najbardziej ulubionych piłkarzy od dekady ;) super inteligencja i ironia... dałby się za Barce pokroić :D

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?