O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5203
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!

0

obrona gdzie

0

3-1 dawać dawać ich :D

0

:D :D :D :D :D :D

0

@nochybaja123, a jest?

Zobacz wszystkie

0

No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!

0

nono grają :D bedzie git :D

0

http://pl-sport.tv/stream-2.htm

prosze transmisje mi działa jak ktos chce :)

VeB!

0

@fcbarca veb , ja tez haha :D

0

Damy rade w meczach z realem 26 i 02 i w rewanzu z milanem rzeba wierzyc! :D VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?