23 lutego 2013, 23:44
0
No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!
23 lutego 2013, 23:38
obrona gdzie
23 lutego 2013, 23:36
3-1 dawać dawać ich :D
23 lutego 2013, 23:35
:D :D :D :D :D :D
23 lutego 2013, 23:34
@nochybaja123, a jest?
23 lutego 2013, 23:26
nono grają :D bedzie git :D
23 lutego 2013, 23:14
http://pl-sport.tv/stream-2.htm prosze transmisje mi działa jak ktos chce :) VeB!
23 lutego 2013, 23:27
@fcbarca veb , ja tez haha :D
23 lutego 2013, 23:18
Damy rade w meczach z realem 26 i 02 i w rewanzu z milanem rzeba wierzyc! :D VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!
0
obrona gdzie
0
3-1 dawać dawać ich :D
0
:D :D :D :D :D :D
0
@nochybaja123, a jest?
0
No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!
0
nono grają :D bedzie git :D
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
prosze transmisje mi działa jak ktos chce :)
VeB!
0
@fcbarca veb , ja tez haha :D
0
Damy rade w meczach z realem 26 i 02 i w rewanzu z milanem rzeba wierzyc! :D VeB!