O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4871
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .

przypominajka :)

Zobacz wszystkie

0

Neymar jak Neymar jeśli będzie grał to raczej będzie robił wszystko żeby było dobrze - może nie wyjdzie ale bedzie się starał . I nie wiem jak wam ale mnie brakuje puyola. Jeszcze w meczu z realem... Szkoda .

przypominajka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?