Aerosheff
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halilovic tak bardzo wychowanek!
Poza tym, bzdury gadasz. Oni grają na niskim poziomie, nie przebiliby się do pierwszego składu w żadnym lepszym zespole. W Barcelonie mają grać G W I A Z D Y, sprawdzeni, świetni piłkarze. Nie Bojany czy Tello.
1
Optymistą to ja jestem w tyn, że kiedyś nauczysz się pisać poprawnie.
0
Jesteś idiotą? Ronaldo zdobył 31 bramek i razem z Suarezem dostał Złotego Buta... I widocznie nagrodę przyznają zgodnie z grą, a nie zgodnie z nazwiskiem. Ciesz się że Leo dostał MVP mundialu chociaż nie zasłużył.
3
Co do tej nagrody UEFA. Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.
1
Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.
0
grzeli8 ja tam nie wspominam dobrze tego meczu...
Karny przynajmniej jeden powinien być dla Chelsea :D
Ale wtedy nie graliśmy tak jak teraz.
Wtedy Dani Alves:
1 dośrodkowanie bum w powietrze
2 dośrodkowanie kosmos :P
3 dośrodkowanie boczna siatka
4 dośrodkowanie klasa sama w sobie i asysta :)
No i Messi też tak nie czarował jak teraz :)
0
Według mnie Pep zrobił dla Barcy to co Mourinho dla Realu. Zmodernizował drużynę taktycznie, mentalnie. Myślę, że każdy trener dużego wymiaru (jak Benitez, Ferguson, Villas-Boas czy Arsene Wenger) by to uczynił.
Dlatego nazywanie Mourinho Józefem Muryjno (aczkolwiek nie wiem czy jest to obraźliwe :D) jest poniżej krytyki!
Dziękuję bardzo za przeczytanie komentarza!
0
3:1 i koniec!
0
Kolejny dowód na to, że Messi gra najlepiej jak są Xavi i Iniesta. Nie twierdzę, że nie ma umiejętności ale jego gra jest po prostu pd nich uzależniona :)
0
GOLAZO TELLO! GOOOOOOL!