Adzio1511
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sie wala. Nie chcieli sprzedac Thiago Silvy to niech nas w du** pocaluja.
To jest moje zdanie mozecie minusowac jesli chcecie.
0
Moim zdaniem Tito powinien zostać jeszcze na ten nowy sezon.
Transfery:
Barmka:De Gea, Neuer lub Hart
Obrona: Hummels, Thiago Silva
Pomoc: Reus, Gundogan
Atak: Neymar (już pewniak), mógłby dojść Lewy
0
Moj kolega "wielki fan Barcy" po przegranym meczu z realem od razu zaczal kibicowac realu. Z kim my zyjemy nie??
0
Wiecie gdzie bedzie transmitowany mecz??