0

Niech sie wala. Nie chcieli sprzedac Thiago Silvy to niech nas w du** pocaluja.


To jest moje zdanie mozecie minusowac jesli chcecie.

0

Moim zdaniem Tito powinien zostać jeszcze na ten nowy sezon.
Transfery:
Barmka:De Gea, Neuer lub Hart
Obrona: Hummels, Thiago Silva
Pomoc: Reus, Gundogan
Atak: Neymar (już pewniak), mógłby dojść Lewy

0

Moj kolega "wielki fan Barcy" po przegranym meczu z realem od razu zaczal kibicowac realu. Z kim my zyjemy nie??

0

Wiecie gdzie bedzie transmitowany mecz??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?