0

Ten Judasz pozbawił mnie w dzieciństwie marzeń... Kochalismy go, a on tak po prostu odszedl do realu... Szacunek, wiernosc i przywiazanie do idealow ustepuja neistety coraz czesciej miejsca pieniadzom. Mialem wtedy 13 lat i bardzo to odejscie przezylem. Tymbardziej, ze urodziny obchodze tego samego dnia co on...

0

zerwanie z tradycja boli bardzo... zakochalem sie w Barcelonie, bo to cos wiecej niz klub, na co skladal sie rowneiz brak reklamy na koszulkach... wielka szkdoa i zal... mimo zastrzyku gotowki i dlugow jakie mamy, jestem przeciwnikiem takiego rozwiazania... wolalbym juz sprzedaż jakiegos zawodnika

ogolnnie zal jak cholera, a jak ktos juz napisal "mes que un club traci na znaczeniu..."

0

a ja Wam mowie - dajcie mu troche czasu.

2 sezony i bedzie krecil obroncow w Primera Division jak neigdys Ronaldo, czy Romario :)

0

Z tego co wiem, tomlody Krol sie jeszcze nei zdecydowal w jakich abrwach chce grac...

ale z Krzysztofem Królem, to on nie ma nic wspolnego, bo anwet nazwisko ma zmienione (Krol, a nie Król sie nazywa), a jego imie pisze sie przez dwa 'n' drogi teksas 007, dokladnie tak, jak napisal je darthjaag

pozdrawiam:)

0

blaugranacule19 a Ty na jakiej podstawie oceniasz swoje sympatie i antypatie futbolowe? :) Mysle, ze rowneiz nie znasz pilkarzy osobiscie;)

Oceniam go na psdstaiwe tego co widze w tv, tego jak Ibra prezentuje sie na boisku, ale takze jak achowuje sie w wywiadach i jego sposob bycia niebardzo mi odpowiada, tyle ;)

Ze grac z klepy umie, to wszyscy wiedza. I wlasnie dlatego przychodzi do barcy, bo pepowi sie podoba, a w razie gdy transfer sie nie uda cala odpowiedzialnosc spadnie na neigo, a nie na mnie i daltego on ejst trenerem a nie ja;)

I powtarzam ejszcze raz - pomimo moich watpliowsci co do obecnosci szweda w barcelon ie mam nadzieje ze jednak udowodni on ze pasuje do ans jak nikt i ze byl wart tych milionow i pokladanych w nim nadzieii

Dzieciom Hala juz podziekujemy ;)

0

Ja tam zaluje ze Ibra do nas rpzechodzi, bo dla mnie to ejst najbardziej przereklamowany pilkarz na swiecie..;/ poza tym nie lubie go jako czlowieka... wolalbym jednak ville, ale coz...

Ibra ma warunbku fizyczne i wyborowa technike, ale jakos nie mam rpzekonania ze pasuje do naszej filozofii gry, do pracy zespolowej takiej jaka barca preferuje... czy bedzie umial poswiecic swoja chwale dla dobra druzyny tak jak zrobil to Henryk??

mam nadzieje ze udowodni ze pomimo moich watpliwosci ejst jednak wielkim pilkarzem i ZBarca zmieni go na lepsze, tak jak i on Barce:)

VeB!!

0

nie trzeba znac budzetu Barcy, zeby wiedziec ze nei stac nas na szalenstwo...

Tyle kasy wydac na jednego gracza moze i nasz klub moze, ale watpie ze to bedzie Cesc, ktory w koncu jest anszym wychowankie...

predzej Laporta dorzuci kasy do transferu Villi

0

tak, ma polsie korzenie

Felipe Luis Kasmirski, albo jak kto woli Luis Felipe ma dziadka polaka o ile sie orientuje, ale keidys juz wypowiadal sie, ze chce grac tylko dla brazylii, bo czuje sie brazilijczykiem i juz za mldoego ucial spekulacje na temat ewentualnej gry dla bialo-czerwonych.

Polskie obywatelstwo sluzzy mu neistey tylko do tego, aby nie blokowac miejsca dla pilkarza spoza unii w lidze;)

chociaz przynajmniej nie ejst obludnikiem i nie mami nas bajeczkami, ze czuje sie po czesci polakiem, nie mowi jak to pragnie grac dla naszych orlow, po czym nic z tego nie wychodzi;)

przynajmniej mamy jasnosc sytuacji:)

0

FanReal19

Ja sie wcale nie uznaje za znawce, ale Keirrisona znalem nawet zanim barca zaczela sie nim interesowac :)

Podobnie z reszta jak Henrique, nie moaj wina ze fani realu interesuja sie pilakrzami dopeiro wtedy, gdy robi to ich ukochany klub, ale my patrzymy na pilkarzy grajacych NIE TYLKO w naszym klubie.

To sie nazywa znajomosc tematyki i szerokie spojrzenie;)

Pozdrawiam wszystkich Cules Barcy, ale fanow realu takze;)

0

FanRealu19, skoro nie slyszales nigdy o Keirrisonie, to widac ze niebardzo orientujesz sie w lidze brazilijskiej, ani ni interesujesz sie rynkiem mlodych, utalentowanychi zadnikow.

K9 (bo takiej amrki dorobil sie grajac w brazylii) jest juz gwiazda ligi brazylijskiej i jednym z najdrozej wyccenianych w niej pilkarzy.

Sprawc sobie go na www.transfermarkt.de albo innej stronie zajmujacej sie profesjonalnym wycenianiem pilkarzy, a zoabczysz, ze nie jest to jakis byle jaki, anonimowy pilkarz

0

należało mu sie.

zasłuzył an to całokształtem kariery, umiejętnościami i charakterem

0

niech nam dadza 90 baniek + essiena, to moze bedzie warto sie zastanawiac;)

w innym wypadku - no way!!

0

ja go tutaj nie chce, a kysz!!

przereklamowany, egoistyczny, problematyczny bufon. Fakt ze strzela fenomenalne bramki, ale nie daje gwarancji 20 bramek w sezonie, tak jak samu...

a do tego juz to widze jak on i eto'o by sie dogadali... 2 tak trudne charaktery w 1 druzynie to za duzo

0

ploty, ploty, ploty... bujdy Laporty, zeby odbudowac swoj podupadly image...

cesc by sie przydal, ale pod warunkeim ze sprzedamy Keite, albo Yaya, bo sprzedarz Gudjohnsena uwazam za konieczna :)

benzema napewno nie odejdzie z Lyonu zima, poczkea do alta, a jemu wszystko ejdno gdzie pojdzie, byleby byl to klub potezny, wiec latem mozemy o niego powalczyc, ale teraz - nie ma szans

a co do kuna, to jestem za, ale musimy wtedy sprzedac w koncu guddy'ego i blokujemy poza tym szanse rozwoju bojanowi, takze nie wiem czy taki dobry pomysl ze sprowadzeniem aguero... z reszta podobnie, jak z beznema

poza tym Iniesta ma 14 lata, bo jest on z rocznika 1984, weic mamy blad rzeczowy w tekscie;)

pozdrawiam

0

Edek10 kto to jest "xabi" ?

chyba skrzyzowales Xavi'ego z Xabi'm Alonso xD

0

to nasi dali ciala, ze tej raty nie wplacili, a real sprytnie wykorzystal nasze gapiostwo...

tak samo z van der Vaartem... zawsze gadal ze chcialby grac w u ans, ale ze od kilku lat nikt sie nie zglosil do niego z konkretami to poszedl do realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?