15 października 2015, 07:43
0
A jak z językiem. Trzeba znać hiszpański?
14 października 2015, 23:31
1
Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda taki wyjazd do Barcelony, bo chciałbym jechać na ten sylwestrowy, ale nie ukrywam, że mam pewne wątpliwości .
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A jak z językiem. Trzeba znać hiszpański?
1
Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda taki wyjazd do Barcelony, bo chciałbym jechać na ten sylwestrowy, ale nie ukrywam, że mam pewne wątpliwości .
1
Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda taki wyjazd do Barcelony, bo chciałbym jechać na ten sylwestrowy, ale nie ukrywam, że mam pewne wątpliwości .
0
A jak z językiem. Trzeba znać hiszpański?