Użytkownik zbanowany
7 września 2014, 14:40
0
7 września 2014, 14:38
Normalnie. Co w tym jest dziwnego, bo nie rozumiem ? Mam oglądać, jak Apoel muruje bramkę ?
7 września 2014, 14:36
1
7 września 2014, 14:32
31 sierpnia 2014, 19:48
20
Ivan bardzo dobrze gra, walczy stosuje pressing. O co wam chodzi visca dzieci ?
29 sierpnia 2014, 01:13
8
Pytanie do wszystkich. Jak można uważać poprzedni sezon za słaby ? Wicemistrzostwo Hiszpanii, ćwierćfinał LM......... Słaby sezon to miał Manchester United, czy Milan. Barca miała dobry.
27 sierpnia 2014, 11:11
6
Wyłącz Fifę Maciek. Mam nadzieję, że takich kibiców Barcelony jak ty będzie coraz mniej.
28 sierpnia 2014, 09:19
5
Na pewno będzie Ajax i Maribor (bo wyeliminowali Celtic).
27 sierpnia 2014, 11:13
3
Uwierz mi z taką wiedzą, to możesz startować na komentatora Fifa.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
Normalnie. Co w tym jest dziwnego, bo nie rozumiem ? Mam oglądać, jak Apoel muruje bramkę ?
1
0
20
Ivan bardzo dobrze gra, walczy stosuje pressing. O co wam chodzi visca dzieci ?
8
Pytanie do wszystkich. Jak można uważać poprzedni sezon za słaby ? Wicemistrzostwo Hiszpanii, ćwierćfinał LM......... Słaby sezon to miał Manchester United, czy Milan. Barca miała dobry.
6
Wyłącz Fifę Maciek. Mam nadzieję, że takich kibiców Barcelony jak ty będzie coraz mniej.
5
Na pewno będzie Ajax i Maribor (bo wyeliminowali Celtic).
3
Uwierz mi z taką wiedzą, to możesz startować na komentatora Fifa.