O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna , Imprezy , Bieganie , Filmy ,
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Víctor Valdés Messi Puyol Pique Dani Parejo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona , F.C. United of Manchester
  • Barcelonie kibicuję od 2007/08

Statystyki

  • Dni w serwisie 2583
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 3

Komentarze

0

Mam 19 lat zbliża się 20 . Przez szkołę i zajęcia poza szkolne nie mam zbytnio czasu (przygotowania do matury której terminy korzystnie sie ułożyły pod wyjazd) na nic niestety a mimo to dołożyłem do tego prace żeby zarobić pieniądze na wyjazd który będzie w okolicach moich urodzin czyli 14.05 . 10 maja gramy z Espanyolem a 13 z Valladolidem i na OBA te mecze zbieram pieniążki żeby spełnić marzenie i pojechać na derby Katalonii. Najlepsze jest to że osoba z którą bym pojechał jest kibicem Espanyolu więc do dodatkowo dodaje smaczku. A bluza no co.... jakby było chłodno chociaż o to ciężko będzie w maju w Hiszpanii to jakbyyyyyy było jednak jakimś cudem chłodniej to by się przydała :) Marzeniem jest aby wyjazd doszedł do skutku. Pozdrawiam Redakcje i wszystkich kibiców ! VeB !

0

1

@DonAndresFCB Może Kagawa jescze jakby sie inaczej poprowadził ?

0

@cisman są w 2021 . sam czekam z niecierpliwością


0

@rafalnac87 KLAAAAASA

Zobacz wszystkie

2

Oby nie....bo strace prace :P

1

@DonAndresFCB Może Kagawa jescze jakby sie inaczej poprowadził ?

0

@cisman są w 2021 . sam czekam z niecierpliwością


0

0

@rafalnac87 KLAAAAASA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?