O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 48
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Thiago jako taka typowa 10-tka to moze byc strzal w 10-tke :D:D Barca i tak zagra swoje teraz ,tylko sie okaze czy w mlodziezy jest wystarczajaco duzo umiejetnosci zeby poprowadzic gre Barcy z rywalem, ktory mimo wszystko jakos nam nie lezy i jednak walczy w dalszym ciagu o wyjscie z grupy. wygraja :D

Visca El Barca !!

0

ten 11-stka ma dobre pokrętło w nodze :] moze jego na lewe skrzydlo :> ?

0

W pierwszej rundzie Juan Pablo został pokonany przez graczy Barcelony trzykrotnie, za każdym razem po strzale głową

to w koncu strzelila mu Barca bramke jakas czy nie :P

0

bartopilkarz : ja mam bramki z sezonu 07/08 pewnie nie wszystkie ale zdecydowana wiekszosc ;) jak jestes zainteresowany to pisz na gg 1395008 pozdro

0

ahhh :D Alves i te jego "kurwiki" w oczach :D gosc jest fenomenalny :) a w niedziele wygramy i na fotel lidera wracamy :D

Zobacz wszystkie

0

jak na moje to Lahm nie jest wychowankiem Bayernu ...

0

qbarca : sie czepiasz innych uzytkownikow strony o niepoprawna polszczyzne a sam robisz bledy ... ogarnij sie troche i przestan sie czepiac fffj mimo ze to bot jakis albo huk wie co...

A co do Pepa i jego filozofii futbolu widac ze kladzie duzy nacisk na przygotowanie fizyczne i taktyczne czego nie bylo widac za kadencji poprzedniego szkoleniowca.

pzdr

0

PS. Raul tez nie jest wychowankiem Realu ...

0

male sprostowanie Bojan oddal 1 ( z tego co pamietam ) strzal w prawdzie niecelny ale jednak strzal :P

ocena Caceresa zbyt krytyczna ocena zaprzecza podsumowaniu jego gry. a poza tym wszystko ok :]

pozdro.

0

Navas na lewe skrzydlo ? ciekawe rozwiazanie :P w sumie dlaczego nie :D

pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?