0

Mogły by być całe czerwone spodenki albo getry bo znowu granatowo..... ;/

0

Mam nadzieję że w następnym meczu wygramy! :)

0

Koniec. Szkoda że nie wygraliśmy

0

ostatnia akcja Milanu...

0

Barco wygraj 1:0..... :(

0

Mam stres jak zawsze ; /

0

Co się z Barcą dzieje?!

0

Messi nie strzelił karnego.. D:

0

i ja również nie mogłem.

0

2:2 o nie

0

jaki wynik?! Proszę o odpowiedź! :(

0

jaki wynik?!?!

0

jaki wynik? Prosze odpowiedzcie! :(

0

jaki wynik?

0

Spokojnie, to dopiero początek meczu. Jak było 2:2 też real straszył.

0

No to za tydzień rewanż na Camp Nou....
Mam nadzieję że Barca wygra 4 raz z rzędu z realem :))

0

pepe to piłkarski idiota! tak go nazwał facet ze studia ;d

0

super! Niestety nie widziałem meczu bo wszystkie transmisje mi nie działały, ale czytałem co chwilę wasze komentarze i wiedziałem jak idzie barcelonie mecz. Udało się VeB !

0

błagam dajcie mi link na mecz bo mi sie jedna strona zaciela

0

nie..

0

ładnie ładnie

0

Alves śmiechowy :)

0

Będzie dobrze David! Trzymaj się!

0

Oby szybko wrócił do zdrowia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?