Nagroda jest za ostatni cały sezon, czy ten też się liczy?Jak za tamten sezon to Messi delikatnie nie zasłużył na tą nagrodę. Ale jestem pewien, że w tym sezonie zostawi wszystkich daaaaaaleko w tyle ;]
Mnie wczoraj zaskoczył ten, na którego nigdy nie można liczyć - Henry. Dużo biegał, starał się jak mógł, no ale efekt jest jaki jest.Choć być może wygląda tak dobrze tylko i wyłącznie na tle wczorajszego występu Bojana.Oby nie...
Nagroda jest za ostatni cały sezon, czy ten też się liczy?Jak za tamten sezon to Messi delikatnie nie zasłużył na tą nagrodę. Ale jestem pewien, że w tym sezonie zostawi wszystkich daaaaaaleko w tyle ;]
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Nagroda jest za ostatni cały sezon, czy ten też się liczy?Jak za tamten sezon to Messi delikatnie nie zasłużył na tą nagrodę. Ale jestem pewien, że w tym sezonie zostawi wszystkich daaaaaaleko w tyle ;]
0
Nie dość, że hiszpan, nie dość, że ograny w Anglii, to ma jeszcze jedną cechę - ANTYMADRIDISTA ;D
0
Mnie wczoraj zaskoczył ten, na którego nigdy nie można liczyć - Henry. Dużo biegał, starał się jak mógł, no ale efekt jest jaki jest.Choć być może wygląda tak dobrze tylko i wyłącznie na tle wczorajszego występu Bojana.Oby nie...
0
Świetnie krył go ten obrońca ;D
0
BAN!
mod
0
Nie dość, że hiszpan, nie dość, że ograny w Anglii, to ma jeszcze jedną cechę - ANTYMADRIDISTA ;D
0
Skąd masz mecz z polskim komentarzem?
0
Nagroda jest za ostatni cały sezon, czy ten też się liczy?Jak za tamten sezon to Messi delikatnie nie zasłużył na tą nagrodę. Ale jestem pewien, że w tym sezonie zostawi wszystkich daaaaaaleko w tyle ;]
0
Nie można tego wrzucić na jakieś speedyshare czy megaupload?