Nie popularna opinia ale wolałbym rolanda od początku za cubarsiego , który ostatnio się po prostu nie prezentuje dobrze , a nasz czołg przynajmniej w pojedynkach powietrznych nam pomoże
Nie popularna opinia ale wolałbym rolanda od początku za cubarsiego , który ostatnio się po prostu nie prezentuje dobrze , a nasz czołg przynajmniej w pojedynkach powietrznych nam pomoże
Komentarze
0
Nie popularna opinia ale wolałbym rolanda od początku za cubarsiego , który ostatnio się po prostu nie prezentuje dobrze , a nasz czołg przynajmniej w pojedynkach powietrznych nam pomoże
0
Przy takim wyniku odpoczynek dla dżamala i pedriego obowiązkowy
2
Goat nic więcej
1
Za 10 lat to może idealnie na otwarcie będzie rugby
0
Wiem , że może to być za wcześnie ale trzeba w niedalekiej przyszłości rozważyć Jana Virgila. Chłop jest przekotem
2
Goat nic więcej
1
Za 10 lat to może idealnie na otwarcie będzie rugby
0
Nie popularna opinia ale wolałbym rolanda od początku za cubarsiego , który ostatnio się po prostu nie prezentuje dobrze , a nasz czołg przynajmniej w pojedynkach powietrznych nam pomoże
0
rekin na poratowanie. Jest tragedia
0
Przy takim wyniku odpoczynek dla dżamala i pedriego obowiązkowy