3

Ale kiedyś z praw tv było około 40 mln A dziś 163 mln więc jasne że ceny poszły w górę

2

Barca na boisku wygląda jak statyści, PSG potrafiło dużo biegać, dwoić się lub nawet troić a Barca wygląda jakby czekała na zwycięstwo za samą nazwę

2

hmm Liga Mistrzów, 6 bramek z szwedzką drużyną, brak Ronalda na euro, w finale i półfinale LM, przez brak rozumiem słaby mecz a te były bardzo słabe. Wiem ze to reklama itp. ale grizmann bardziej zasłużył

3

To nie wina Portugalii tylko idioty który wymyślił taką formę euro. Już lepiej było zrobić na 32 drużyny i po 2 z grupy żeby wyszły.

15

Griezmann ma o jedną więcej

4

Jeszcze chwile i zostaniemy ostatnim europejskim wielkim klubem którym nie będą rządzić araby xD

0

nie płacz bo prawda jest taka że na tym euro to nic nie pokazała Krysia, a w meczu z polską to na miejscu trenera bym go po pierwszej połowie ściągnął z boiska. Sędzia nie dawał się nabrać na jego aktorskie umiejętności. W zmarnowanych okazjach to przebił nawet Milika

0

Niech lepiej zapłaci żeby real czasem nie przegrał, bo gdyby sędzia im nie pomógł z Valencja to było by już po lidze

0

Musimy wzmocnić obronę przede wszystkim. Bellerin na skrzydło, Marquinhos na środek. Za Turana też trzeba by było jakiegoś dobrego pomocnika. Myślę jednak że do ataku powinni też kupić lepszego napastnika, a nie zmiennika i wprowadzić system rotacji. Gramy prawie najwięcej meczów i jeśli w każdym będzie ta sama jedynastka to znów przed końcem sezonu przyjdzie zmęczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?