0

[edit]

0

no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków

0

Wisłą dostaje lanie bo w studiu jest ten człowiek nieszczęście Szczęsny. Wielki spec chyba od bierek elektrycznych pod wodą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?