26 lutego 2009, 14:17
0
Wreszcie... Przyda nam się dobry obrońca. Mam nadzieję że po jego powrocie nasza obrona bedzie sie lepiej spisywala w lidze mistrzow.
26 lutego 2009, 13:53
Popieram zdanie Laporty Mam nadzieję że nasza forma na 2 najbliższe mecze będzie taka jak wypowiedz pana Laporty. czyli zaje*ista ;] Veb
26 lutego 2009, 13:50
Wcale nie zgadzam się z Messim. Każdy wiedział że wLyonie nie bedzie łatwo. Remis to dobry wynik przed meczem rewanżowym, który powinniśmy rozegrać spokojnie, zmobilizowani. Mam nadzieję że na Camp Nou nasi zawodnicy dadzą popis świetnego footbalu. Visca el Barca
26 lutego 2009, 13:47
Moim zdaniem Eto'o jest bardzo dobrym napastnikiem, ale w ostatnich dwóch meczach sie niepopisał... No ale każdy ma słabsze momenty w swoim życiu. Visca del Barca
26 lutego 2009, 13:38
Ja uważam, że VV zasługuje na miejsce w Barcelonie. Krytyka ze strony mediów, kibiców... Facet się tylko denerwuje, a nie powinien. Musi potraktować ją mobilizująco i postarać się o lepszą grę. W 100% zgadzam się z lincolnem25 i jeszcze słowo do: lopezik to co ty mówisz to nie jest krytyka tylko obrażąnie. Zauwaz, że VV wiele razy ratował Barcelonę. Powinniśmy zwracać uwage także na dobre interwencje naszego bramkarza.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wreszcie...
Przyda nam się dobry obrońca. Mam nadzieję że po jego powrocie nasza obrona bedzie sie lepiej spisywala w lidze mistrzow.
0
Popieram zdanie Laporty
Mam nadzieję że nasza forma na 2 najbliższe mecze będzie taka jak wypowiedz pana Laporty.
czyli zaje*ista ;]
Veb
0
Wcale nie zgadzam się z Messim. Każdy wiedział że wLyonie nie bedzie łatwo.
Remis to dobry wynik przed meczem rewanżowym, który powinniśmy rozegrać spokojnie, zmobilizowani.
Mam nadzieję że na Camp Nou nasi zawodnicy dadzą popis świetnego footbalu.
Visca el Barca
0
Moim zdaniem Eto'o jest bardzo dobrym napastnikiem, ale w ostatnich dwóch meczach sie niepopisał...
No ale każdy ma słabsze momenty w swoim życiu.
Visca del Barca
0
Ja uważam, że VV zasługuje na miejsce w Barcelonie.
Krytyka ze strony mediów, kibiców... Facet się tylko denerwuje, a nie powinien.
Musi potraktować ją mobilizująco i postarać się o lepszą grę.
W 100% zgadzam się z lincolnem25
i jeszcze słowo do: lopezik
to co ty mówisz to nie jest krytyka tylko obrażąnie.
Zauwaz, że VV wiele razy ratował Barcelonę.
Powinniśmy zwracać uwage także na dobre interwencje naszego bramkarza.
0
Ja uważam, że VV zasługuje na miejsce w Barcelonie.
Krytyka ze strony mediów, kibiców... Facet się tylko denerwuje, a nie powinien.
Musi potraktować ją mobilizująco i postarać się o lepszą grę.
W 100% zgadzam się z lincolnem25
i jeszcze słowo do: lopezik
to co ty mówisz to nie jest krytyka tylko obrażąnie.
Zauwaz, że VV wiele razy ratował Barcelonę.
Powinniśmy zwracać uwage także na dobre interwencje naszego bramkarza.
0
Moim zdaniem Eto'o jest bardzo dobrym napastnikiem, ale w ostatnich dwóch meczach sie niepopisał...
No ale każdy ma słabsze momenty w swoim życiu.
Visca del Barca
0
Wcale nie zgadzam się z Messim. Każdy wiedział że wLyonie nie bedzie łatwo.
Remis to dobry wynik przed meczem rewanżowym, który powinniśmy rozegrać spokojnie, zmobilizowani.
Mam nadzieję że na Camp Nou nasi zawodnicy dadzą popis świetnego footbalu.
Visca el Barca
0
Popieram zdanie Laporty
Mam nadzieję że nasza forma na 2 najbliższe mecze będzie taka jak wypowiedz pana Laporty.
czyli zaje*ista ;]
Veb
0
Wreszcie...
Przyda nam się dobry obrońca. Mam nadzieję że po jego powrocie nasza obrona bedzie sie lepiej spisywala w lidze mistrzow.