0

Czym starszy tym głupszy..

0

jesteśmy *

0

A Cassilas napisał na swoim Facebooku że po tym sezonie odchodzi z Realu :D

0

i dobrze, myślę że NeymaR nie jest potrzebny Barcelonie, tym bardziej że chcą dać za niego 60 milionów.

0

czyli adidas czy nike?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?