O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!

0

tak, brakuje kogos w tym zespole zdecydowanie!!! INIESTY!!!

0

moim zdaniem gdyby -nie daj boze- ktorys napastnik doznal kontuzji to bojan czy pedro znakomicie zastapia starszych kolegow, a przeciez ich ogranie sie jest niesamowicie wazne dla ich rozwoju. poza tym ich umiejetnosci pozwola na gre w nie tylko w tych meczach "latwych" ale takze w pozaznym spotkaniu.

0

Muszu

Prawdopodobnie jest to jedna z czesci Walkirii Richarda Wagnera. ale pewnosci nie mam;)

gol Iniesty...nie moge powstrzymac euforii gdy to ogladam, a minelo juz tyle czasu!!!

0

Maleńki jesteś WIELKI :D

Zobacz wszystkie

0

Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!

0

Zlatan to swietny zawodnik i pasowalby do Barcy, moglby sie w komponowac w filozofie Pepa. Jest silny, wysoki a przy tym swietny technicznie, piekielnie mocne uderzrnie i swietna gra w powietrzu ale... za te pieniadze wole lahma i riberiego :)

0

Moim zdaniem to kawalek bez jaj w stylu grup rockowych ktorych naplodzilo sie tyle ze glowa boli i nie nadaje sie na hymn!!! nie bede sie wyrazal o muzycznej stronie tego 'dziela'...hymn powinien byc nastrajajacy do walki a nie wywolujacy wzruszenia...;)

0

adrian_9243

Twoj dziecinny komentarz powalil mnie na kolana. nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowcami i sie z Ciebie smiac :)

0

otoz to :) zaczela sie droga do 3 trofeow oby Iniesta mogl zagrac w rzymie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?