0

Głównie rozchodzi się o to że nie którzy wasi kibice są strasznie aroganccy poprostu buce bez kultury i gadanie głupot że barcelona jest najlepszą drużyną wszech czasów jest wyssane z palca.

0

Zauważyłem że Wy wszyscy kibice Barcelony Jesteście Strasznie aroganccy.Trochę szacunku byście okazali buce zadufane.Każdy ma swoje 5 minut,barcelona nie będzie wieczność na tronie,nie długo to się zmieni nie mówię że za sprawą Milanu lecz innych drużyn.Jesteście nikim w porównaniu z Realem czy Milanem gdzie pierwszy 10 razy sięgał po lige mistrzów a drugi 7 więc szacunku i pokory!

http://kwejk.pl/obrazek/367218

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?