AcMilan70
Dołączył/a: sierpień 2011
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głównie rozchodzi się o to że nie którzy wasi kibice są strasznie aroganccy poprostu buce bez kultury i gadanie głupot że barcelona jest najlepszą drużyną wszech czasów jest wyssane z palca.
0
Zauważyłem że Wy wszyscy kibice Barcelony Jesteście Strasznie aroganccy.Trochę szacunku byście okazali buce zadufane.Każdy ma swoje 5 minut,barcelona nie będzie wieczność na tronie,nie długo to się zmieni nie mówię że za sprawą Milanu lecz innych drużyn.Jesteście nikim w porównaniu z Realem czy Milanem gdzie pierwszy 10 razy sięgał po lige mistrzów a drugi 7 więc szacunku i pokory!
http://kwejk.pl/obrazek/367218