AcMilan14
Dołączył/a: listopad 2013
Chuj ci w dupe
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty myślisz ze Barca wygra lige ???
0
Gratuluje zwycięstwa ale liga należy dla Królewskich.
0
0
0
Pomimo porażki Mascherano podkreśla, że sprawy są w rękach piłkarzy. „Musimy zmierzyć się bezpośrednio z drużynami, które z nami rywalizują. Od tej chwili margines błędu jest praktycznie równy zeru. Od przyszłego tygodnia będzie nowy lider, a my postaramy się wywierać na nim presję.
0
Przykro stwierdzić, ale w takiej formie, zaprezentowanej szczególnie w drugiej połowie, Barcelona nie ma szans ani na mistrzostwo, ani - tym bardziej - na Ligę Mistrzów. Na stojąco nie da się wygrać żadnego spotkania, więc jeśli Gerardo Martino nie wstrząśnie zespołem, dwumecz z Manchesterem City może wyglądać gorzej niż zeszłoroczna potyczka z Bayernem.
0
Po czterech latach tułaczki Gerard wrócił do domu. Początkowo Katalończyk miał być piątym stoperem do gry, po Carlesie Puyolu, Gabrielu Milito, Martínie Cáceresie i Rafaelu Márquezie. - Moje marzenia się spełniły. Wspaniale jest powrócić do Barcelony. Kiedy odchodziłem, wiedziałem, że bardzo trudno będzie znów znaleźć się na Camp Nou. W zasadzie nie było dnia, bym o tym nie myślał. Z Manchesterem wygraliśmy Ligę Mistrzów. Mam nadzieję, że osiągnę to również w barwach Barcelony - powiedział „na dzień dobry" Gerard.