1

@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek

0

@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil

0

Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?