Abaddon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ocena Hleba jest moim zdaniem o jeden stopień za wysoka, sporo piłek trafił, do wielu nie doszedł, do tego zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Valencji strzelając kompletnie beznadziejnie w dogodnej sytuacji.
0
Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Barcelona go nie chciała, dostał ofertę z innego bardzo silnego klubu, nie widzę powodu dla którego miałby jej nie przyjąć. Nikogo nie zdradził (był niechciany), nie przeszedł dla większych pieniędzy (miał zostać bezrobotny?). Zastanówcie się czasem.
0
Nowa strona prezentuje się bardzo ładnie.
0
Jakość obrazu na justinie jest bardzo smutna, nie rozumiem jak można to oglądać...
Polecam TVUPlayer.