0

Suarez lepszy tylko szkoda, że droższy i bez szans na wyciągnięcie go z LFC. Niech sprowadzą Ronaldinho:) Moje marzenie, żeby jeszcze raz "ubrał" koszulke Barcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?