ANTILAPORTA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yes! Yes! Yes! Ale jestem szczęśliwy! Chcę podziękować trzem osobom które są ojcami tego sukcesu i tego nowego projektu który opiera sie natym że zamiast Zambrotty mamy Alvesa na prawej. Jestem pod wielkim wrażeniem ludzi którzy go stworzyli. Przede wszystki składam pokłony Wilekiemu Laporcie idolowi mas a w szczególności użytkowników tej strony. Jest pan największym człowiekiem w historii bardzo panu dziękuje za sprzedaż Ronaldinho i Deco bo precież oni byli zasłabi nawet na Wisłę ale najważniejsze że pana ulubieniec Henry gra futbol z kosmosu. Następnie dziekuje panu i Wielkiemu Txikiemu za wzmocnienia! Już dawno nie widziałem takiej plejady gwiazd wśród nowych nabytków. Jestem również wdzięczny przede wszystkim za to że wolał pan trenera z długoletnim stażem niezwykle utytułowanego Guardiole zamiast tego tłumacza Mourinho. Brawo Brawo i jescze raz Brawo dla Panów Laporta Beguiristain i Guardiola. Z tą trójką już niedługo zdobędziemy Puchar Kataloni! Tak a co najlepsze będziemy mogli go zdobyć grając również w 2 lidze! Jest Super czym sie przejmujecie? Jest Super Jest Super no zaśpiewajcie ze mną zwolennicy Laporty no dalej gdzie jesteście? Jest Super...
Mod: Żebyś wiedział, że jest super