ADzio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze Sergio grał bo zawodnika o takim profilu potrzebujemy na pivocie ,a po drugie Toure nie grał bo nie miał formy i w każdym występie na tej pozycji w tym sezonie prezentował sie gorzej od S.B.
Mieszanie do tego Keity to też nieporozumienie. Keita to bardzo istotny gracz w naszym zespole i 2 czy 3 słabsze spotkania nie przekreślają jego zasług dla Barcelony.
0
Ja jestem zadowolony z Ibry i wiem że jest w stanie pokazać jeszcze więcej. Jeśli ktoś mówi że ibra nie uczestniczy w grze to ja mówie 11 asyst. Niektórzy nie odróżniają braku pressingu od braku uczestnictwa w akcjach zespołu. Faktem jest że Ibra nie atakuje pressingiem obrońców rywali jak Eto ale za to swoją techniką i siłą robi więcej miejsca dla takich zawodników jak Messi cze Pedro.
0
Ja jestem zadowolony z Ibry i wiem że jest w stanie pokazać jeszcze więcej. Jeśli ktoś mówi że ibra nie uczestniczy w grze to ja mówie 11 asyst. Niektórzy nie odróżniają braku pressingu od braku uczestnictwa w akcjach zespołu. Faktem jest że Ibra nie atakuje pressingiem obrońców rywali jak Eto ale za to swoją techniką i siłą robi więcej miejsca dla takich zawodników jak Messi cze Pedro.
0
Też widziałem wszystkie mecze tego sezonu i spokojnie moge powiedzieć że to był dobry sezon w jego wykonaniu. Ibra to inny typ napastnika od Eto ale nie można powiedzieć że jest to gracz gorszy. I nie rozumiem jak można pisać o graczu strzelającym 21 bramek i zaliczającym bodajże 11 asyst że "nie pasuje".
0
Ibra sprawdził sie w naszym systemie czego dowodem jest dobry sezon w jego wykonaniu. Pomimo kontuzji , nie przepracowanego okresu przygotowawczego zdołał strzelić 21 goli i dorzucić kilka asyst. Niektórym za przeproszeniem w dupach sie poprzewracało i oczekują od napastnika 30> goli.
0
Ja dodam tylko że najbliższa przyszłość Ibry jest bardzo pewna. I wszyscy którzy nie doceniają jego wkład w ubiegły tytuł są po prostu zaślepieni.