4

Szanse na transfer Dybali są bliskie zeru . Juve i Bayern to najlepiej zarządzane kluby i nie ma opcji aby w tym momencie sprzedali zawodnika pokroju Argentyńczyka. A gadanie o potrzebie pieniędzy jest tym bardziej zabawne. Po pierwsze to nie ma w ogóle tematu kupna środkowego obrońcy A na kogoś do pomocy nie ma presji bo Juve ma tam kim grać. Także ten artykuł to wymyślona bajka redaktora. Co do zastąpienia Neymara to najlepszą opcją byłby Hazard. Natomiast patrząc realnie kogo można sprowadzić to faktycznie para Coutinho i Dembele jest najbardziej realna. Można jeszcze pomyśleć o Naingolanie z Romy bo to świetny zawodnik. Niesamowicie waleczny,bardzo dobry technicznie i mający niezły przegląd pola. To jest kompletny pomocnik który by się Barcelonie bardzo przydał.

1

Skończcie już proszę z tą remontadą nad PSG,bo tu było więcej szczęścia niż goli po świetnych akcjach Barcelony. Ładnie ten wynik wygląda i stwarza wrażenie wielkiego zachwytu ale prawda o tym meczu jest całkiem inna. Jeśli ktoś potrafi trzeźwo myśleć to zdaje sobie sprawę że taka gra na Juve nie wystarczy. Arbiter też nie będzie się zawsze mylił na korzyść Katalończyków. Oczywiście Blaugrana ma szansę awansować ale muszą zagrać dużo lepiej niż w rewanżu z PSG,bo Juventus ma całkiem inną mentalność. To wyrachowana ekipa z doświadczonymi piłkarzami grającymi nie jeden mecz o wielką stawkę. Jeśli nie wystraszyli się Barnabeu ani Allianz Areny to wątpliwe jest żeby im zmiękły nogi na Camp Nou

0

To też sobie wzór znalazł. Pique to żaden fenomen. Niezły defensor i nic więcej. No ale wiadomo że musiał tak powiedzieć żeby się przypodobać. Ja tam bym wolał żeby lepiej podpatrywał takiego Bonucciego bo to jest prawdziwa klasa światowa a nie wylansowany Gerardo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?