ACMmateusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oczywiscie, ze najsilniejszy real, tak sobie tlumacz upokozenie z Bayernem:)
0
0
wazne ze nie przegrali 7-0!!
0
0
0
0
anemiczne szachy to gra barcelona ;) 7-0 sialalalala
0
oj tam, oj tam, i tak bylo 7 - 0 :D
0
nie kazdy taki sam, mysle ze pora napisac mature z polskiego a w szczegolnosci skoncentrowac sie na czytaniu ze zrozumieniem;)
0
0
ciesze sie przyjaciele ze sie zgadzamy :)
0
masz racje nikt tego nie pobije to byl najpiekniejszy final w historii;)
0
przelozone, przelozone, a moze przesuniete na za rok?? skoro bylo SIEDEM DO ZERA, to wszystko moze sie wydarzyc!! :D
0
Oj, przydalby sie ktos kto by gole strzelal, bo jak narazie jedynie PIQUE strzela gole w LM!! :D SIEDEM DO ZERA!!
0
oj tak, stoper sie przyda, bo po kompromitacji 7 - 0 przydadza sie wzmocnienia :D SIEDEM DO ZERA :D
0
SIEDEM DO ZERA!! :D 7 - 0 !! kolejny rekord pobity :D
0
a ja mysle ze... 7 - 0 - SIEDEM DO JAJA!! :D
0
0 - 7
0
0
0 - 7
0
7 - 0
0
7-0 :D
0
no a czasami jest tak ze pilkarze rzadza w klubie, przypomnijcie sobie jak 'przywitali' Henrego w pierwsyzm meczu Iniesta i Xavi ;)
0
ale o tym ze idzie do bayernu bylo wiadomo juz dawno przed tym jak zaistniala tak realna mozliwosc zdobycia potrojnej korony, a moze w Barcelonie nie jest tak kolorowe jak o tym sie pisze ze chcial z tamtad uciec? co to za klub ktory nie pozwala mu sie kontaktowac ze swoimi pilkarzami i wysyla prywatnych detektowow ktorzy pilnuja pilkarzy?
0
idiotyczna?? idzie do klubu gdzie wszystko dobrze pracuje, gdzie mozna zamienic 4-5 pilkarzy i zespol nie trai na jakosci gry, to idiotyczna decyzja?? wiedzial co sie dzieje w barcelonie wiec uciekl, a do tego musial rok psychicznie odpoczac...
0
nie kłotnie bo wie co sie dzieje i jest slepo zapatzony w niektore sprawy, juz przed meczem mi powiedzial ze na pewno barca odpadnie z Bayernem, wiec czasami sie zgadzamy ;)
0
jestem prawdziwym kibicem Milanu od 97 roku, wiec widzialem nie jeden mecz. i wiem ze obecna gra barcelony jest antyfootbolem
0
no to jak sie nudzisz to zobacz sobie powtorke FCB - FCB :D ponoc pada duuuuzo goli;)
0
chcialbym, ale w TV to ostatnio leci tylko BVB badz stutecznie od kilku lat FCB. no i do tego chochodzi brat - kibic barcelony co utrudnia sprawe w niektorych przeypadkach
0
rozgrywajac miliony podan na srodku bioiska? nie zauwazyles ze w ich meczach brak czegos takeigo jak 'akcja za akcje'? poogladaj lige angielska, tak jeden zepol atakuje a za sekunde jest natychmiastowa odpowiedz. a Barcelona usypia, duzo podan, podan i podan, i na koniec jakas prostopadka pilka i albo sie uda albo nie, badz liczenie na geniusz Messiego. Dawno ( ostatnio za Ronaldinho) ogladalem barcelona grająca 'atak za atak' teraz tego brak, jest to przejecie pilki od rywala i budowanie mozolne akcji praktycznie od bramkarza...