0

patti1899: zgadzam się z Tobą w 1906%

0

Looky

skąd ta pewność? nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się na mój temat .. i nie mów mi, że taka napinka i podjara to nie zachowanie dzieci

0

Grishom

wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku

0

Grishom

wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku

0

Grishom

wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku

0

czytam sobie te komentarze i myśle, że jak chcecie się wybrać na rewanżowy mecz to wezcie sobie kupcie bilety na sektor dla gości bo na R22 tylko tam się powinno znaleść dla was miejsce.. ale i tak mam nadzieje, że jak najmniej kibiców Barcy w Polsce pojawi się na meczu bo szkoda żeby na tak ważnym meczu była piknikowa atmosfera , więc zostańcie w domu a nie psujcie atmosfery .. wiadomym jest, że bardzo jest raczej pewna awansu, ale to chyba jest jasne a wy sie tak napinacie jakby nie wiem co .. zachowalibyście chociaż troszke szacunku dla rywala a nie teksty w stylu "zmiażdży " "rozgromi" itp ..

hehe może i będzie to jakaś atrakcja zobaczyć ten stadion, ale nie podpisujcie sie jakby to był i wasz stadion nie jesteście prawdziwymi kibicami Barcy może w 99% nie chodzicie na jej mecze więc nie wiem skąd wam takie komenty do głowy przychodzą może to jakaś stronka dla dzieci z podstawówki ;))

PS: do redakcjii macie może jakąś fotke z Camp Nou gdzie zasiadają kibice gości ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?