ABG1906
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
patti1899: zgadzam się z Tobą w 1906%
0
Looky
skąd ta pewność? nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się na mój temat .. i nie mów mi, że taka napinka i podjara to nie zachowanie dzieci
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
Grishom
wiesz może jest to Twoje marzenie .. to postaraj się zakupić bilet na sektor gości. Wisła nie powinna spełniać twoich marzeń kosztem walki o LM , musimy zapełnić trybuny kibicami, którzy dadzą z siebie tyle ile piłkarze na boisku , a nie, że co drugi kibic będzie szukał swojego miejsca, wcinał kiełbase, narzekał i robił fotki gwiazdorą Barcy tacy to niech lepiej siedzą w domu i będzie dobrze. Wiadomo jaką drużyną jest Barcelona dlatego musimy szukać pomocy we wszystkim co się da żeby nadrobić to co na boisku
0
czytam sobie te komentarze i myśle, że jak chcecie się wybrać na rewanżowy mecz to wezcie sobie kupcie bilety na sektor dla gości bo na R22 tylko tam się powinno znaleść dla was miejsce.. ale i tak mam nadzieje, że jak najmniej kibiców Barcy w Polsce pojawi się na meczu bo szkoda żeby na tak ważnym meczu była piknikowa atmosfera , więc zostańcie w domu a nie psujcie atmosfery .. wiadomym jest, że bardzo jest raczej pewna awansu, ale to chyba jest jasne a wy sie tak napinacie jakby nie wiem co .. zachowalibyście chociaż troszke szacunku dla rywala a nie teksty w stylu "zmiażdży " "rozgromi" itp ..
hehe może i będzie to jakaś atrakcja zobaczyć ten stadion, ale nie podpisujcie sie jakby to był i wasz stadion nie jesteście prawdziwymi kibicami Barcy może w 99% nie chodzicie na jej mecze więc nie wiem skąd wam takie komenty do głowy przychodzą może to jakaś stronka dla dzieci z podstawówki ;))
PS: do redakcjii macie może jakąś fotke z Camp Nou gdzie zasiadają kibice gości ?