0

Jak mają grać z taką pasja to czemu nie

1

JESZCZE 2 Dawać ich

0

Dzeko to dzisiaj jest taki kocur.Tak w sumie to w czym on jest gorszy od takiego Lewego?

4

Liverpool nieźle musiał posmarować

1

Trochę teraz Roma okradziona

2

Ale taki mecz się świetnie ogląda a nie bronienie zaliczki 4-1 cały mecz. TYLKO OFENSYWNA PILKA

4

No jeśli chodzi o tridente to chyba tylko z Psg może się równać ale Neymar polamany aktualnie

0

Naprawdę Barcelona z nimi odpadła...

0

Liverpool wystarszony jak Barcelona normalnie

2

Jak może być najlepszy na świecie nie będąc nawet najlepszym w Hiszpanii.Troche przeczysz sam sobie

0

Już nie mogę się doczekać jak Liverpool się przejedzie po tych białych prześcieradłach przecież nie jest możliwe żeby kolejny raz opłacili sędziego i mieli milion szczescia

0

Bo James to mały sabotaż w tym meczu robi razem z Lewym

1

Co by nie mówić ale Tolisso to jest Pan szef w tym meczu

1

Lewy musi coś takiego trafić...

0

Bo większość osób to młodzi ja sam jestem z rocznika 97 i piłką na powaznie zaczalem sie interesować w 2008 roku więc ciezko mi pamiętać inne czasy niż Pepa ;P

1

Cou na srode oszczedzany

0

Mistrz Hiszpanii nie moze wyjsc z własnego pola karnego w meczu przeciwko spadkowiczowi normalnie jak w naszej ekstraklasie

0

Z taką grą w obronie to ja w sumie się nie dziwie że Roma nam 3 wsadziła.Katastrofa

7

I za to nie ma kartki?Pluje na ten klub serdecznie

0

Tylko jest jeden problem.To jest Barcelona która każdy mecz gra o stawkę tu nie ma czasu na eksperymenty.Tu musisz odrazu wejść i pokazywać najwyższe umiejętności jak chociażby Paulinho na początku.Pamietasz wogole jakiś mecz który Denis rozstrzygnął w pojedynkę jak Paulinho z Getafe.jezeli chce być uwzględniony jako potencjalny zmiennik on musi jak Asensio z Bayernem wchodzi w ważnym meczu i jeet decydujący.On tego nie ma więc dowidzenia.

7

Jak Lewy będzie tak grał to my z grupy napewno nie wyjdziemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Teraz jestem jeszcze bardziej zły że z takim sredniakiem odpadła Barcelona no ale jak się lekceważy rywala w rewanżu+zajechany skład to można nawet z Legia przegrać...

3

Ten mecz dobitnie pokazuje że to nie Roma awansowała do 1/2 tylko Barcelona odpadła w 1/4.Można mówić wszystko ale to Barca spieprzyła sprawe a nie Roma zagrała jakieś niesamowite widowisko z innej galaktyki

1

Salah jest top 1 na świecie na ten moment

1

Legii tez nikt w Polsce nie lubi ale gdyby grała w 1/2 LM z Realem to raczej kazdy trzymał by kciuki za druzyne z Warszawy nie sądzisz?:D

15

Cały świat poza Madrytem kibicuje jutro Lewemu by powtórzył ten wyczyn :D

2

U mnie mecz się zaczyna o 20:30 więc dam info co i jak do przerwy żeby nikt się nie martwił

1

On chyba sobie robi żarty z Dembele.Napewno zarząd jest zadowolony ze wydal 100mln na rezerwowego.

0

Jak sadzicie czy wielkie kluby juz wczesniej znaja rywali a losowanie jest po prostu pod publikę?Roma od wczoraj zadowolona sprzedaje bilety na rewanz z Liverpoolem 2 maja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?