A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mają grać z taką pasja to czemu nie
1
JESZCZE 2 Dawać ich
0
Dzeko to dzisiaj jest taki kocur.Tak w sumie to w czym on jest gorszy od takiego Lewego?
4
Liverpool nieźle musiał posmarować
1
Trochę teraz Roma okradziona
2
Ale taki mecz się świetnie ogląda a nie bronienie zaliczki 4-1 cały mecz. TYLKO OFENSYWNA PILKA
4
No jeśli chodzi o tridente to chyba tylko z Psg może się równać ale Neymar polamany aktualnie
0
Naprawdę Barcelona z nimi odpadła...
0
Liverpool wystarszony jak Barcelona normalnie
2
Jak może być najlepszy na świecie nie będąc nawet najlepszym w Hiszpanii.Troche przeczysz sam sobie
0
Już nie mogę się doczekać jak Liverpool się przejedzie po tych białych prześcieradłach przecież nie jest możliwe żeby kolejny raz opłacili sędziego i mieli milion szczescia
0
Bo James to mały sabotaż w tym meczu robi razem z Lewym
1
Co by nie mówić ale Tolisso to jest Pan szef w tym meczu
1
Lewy musi coś takiego trafić...
0
Bo większość osób to młodzi ja sam jestem z rocznika 97 i piłką na powaznie zaczalem sie interesować w 2008 roku więc ciezko mi pamiętać inne czasy niż Pepa ;P
1
Cou na srode oszczedzany
0
Mistrz Hiszpanii nie moze wyjsc z własnego pola karnego w meczu przeciwko spadkowiczowi normalnie jak w naszej ekstraklasie
0
Z taką grą w obronie to ja w sumie się nie dziwie że Roma nam 3 wsadziła.Katastrofa
7
I za to nie ma kartki?Pluje na ten klub serdecznie
0
Tylko jest jeden problem.To jest Barcelona która każdy mecz gra o stawkę tu nie ma czasu na eksperymenty.Tu musisz odrazu wejść i pokazywać najwyższe umiejętności jak chociażby Paulinho na początku.Pamietasz wogole jakiś mecz który Denis rozstrzygnął w pojedynkę jak Paulinho z Getafe.jezeli chce być uwzględniony jako potencjalny zmiennik on musi jak Asensio z Bayernem wchodzi w ważnym meczu i jeet decydujący.On tego nie ma więc dowidzenia.
7
Jak Lewy będzie tak grał to my z grupy napewno nie wyjdziemy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Teraz jestem jeszcze bardziej zły że z takim sredniakiem odpadła Barcelona no ale jak się lekceważy rywala w rewanżu+zajechany skład to można nawet z Legia przegrać...
3
Ten mecz dobitnie pokazuje że to nie Roma awansowała do 1/2 tylko Barcelona odpadła w 1/4.Można mówić wszystko ale to Barca spieprzyła sprawe a nie Roma zagrała jakieś niesamowite widowisko z innej galaktyki
1
Salah jest top 1 na świecie na ten moment
1
Legii tez nikt w Polsce nie lubi ale gdyby grała w 1/2 LM z Realem to raczej kazdy trzymał by kciuki za druzyne z Warszawy nie sądzisz?:D
15
Cały świat poza Madrytem kibicuje jutro Lewemu by powtórzył ten wyczyn :D
2
U mnie mecz się zaczyna o 20:30 więc dam info co i jak do przerwy żeby nikt się nie martwił
1
On chyba sobie robi żarty z Dembele.Napewno zarząd jest zadowolony ze wydal 100mln na rezerwowego.
0
Jak sadzicie czy wielkie kluby juz wczesniej znaja rywali a losowanie jest po prostu pod publikę?Roma od wczoraj zadowolona sprzedaje bilety na rewanz z Liverpoolem 2 maja