A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Januzaj jest świadomy co właśnie zrobił?:D
14
Jak patrze na ten mecz to wiem jedno.FIFA MUSI wprowadzić losowanie po fazie grupowej
0
Belgowie zaczęli walke o zolte kartki :D
16
0 ambicji co to w ogole bylo w koncowce.Wstyd Polacy WSTYD
4
Myślicie że mogą być jakieś zabawne sytuacje w meczu Anglia-Belgia?Przegrany ma autostradę do półfinału.Wrdlug mnie będą niezle jaja
0
Jestem ciekawy meczu Belgia-Anglia.Paradoksalnie lepiej ten mecz przegrać ale 2 druzyny przegrac nie mogą więc moze byc ciekawie xd
0
Zabawna sytuacja.Nie opłaca się być 1 w grupie G bo drabinka jest dużo trudniejsza,ciekawe jak będzie wyglądał mecz Belgia-Anglia :D
0
Dobrze widzę praktycznie na 100% zespół z Europy zagra w finale?
0
To jest poprawna wymowa przecież
39
Czy każdy z was też ma taką beke?:DPrzecież kompromitacja Polski to nic przy tym
3
Według ekspertów Zidane na farcie wygrał 3 LM nie bierz tutaj ludzi na poważnie xd
2
lewa drabinka
Uru-Por
Fra-Arg
Bra-Niem
Anglia-Kolum
prawa drabinka:
His-Ros
Dan-Chor
Szwaj-Mek
Belgia-Sen
Ale to będzie wojna z lewej strony drabinki :D
0
Dogadali się że nie zrobią sobie krzywdy i obie awansują.Szkoda
9
Ten mecz był na 100% ustawiony
5
Slabiutki Griezmann na tym turnieju
0
w Stanie Mundial o tym gadają i sami nie wiedzą to się pytam xd
0
Jak to w końcu będzie skład ustala Messi i Mascherano czy Sampaoli ?Bo podobno łysy jest odsunięty
0
Na Francję/Nigeria
0
JAK cooooooo nieee
3
Hahahahahahahahaaha
0
Ronaldo czerwo chyba
2
Ale to jest wszystko ustawione...
0
Żebyś się nie zdziwił dzisiejszy mecz był dla nich nieistotny
6
Jak ten 45 latek więcej obronił niż Szczęsny xd
0
Bramkarz Arabii jak Szczęsny z Senegalem na grzyby wyszedł xd
0
Przecież ja żartuje wiadomo że raz na rok ślepej kurze trafi się ziarno czy jakoś tak to było :D
5
A ktoś mówił żeby Suarez nie bił wolnych tylko Couthino :D
14
Jak w ogóle można tłumaczyć że Kolumbia jest lepsza i nie ma co z tym dyskutować.A to Anglia,Włochy,Urugwaj nie byli kilka klas lepsi od Kostaryki?Roma nie było kilka klas gorsza od Barcy?Była ale miała plan którego nie miało Polska.0 pomysłu na grę,jeżeli masz gorszych piłkarzy to szukasz sposobu a Nawałka i sztab to chyba szukali reklam parowek
1
Pewnie miał na myśli to że z tymi bałwanami to nie było szans na turniej życia
2
Tak jak Real z ligi mistrzów odpada od 3 lat?:D