A10

0

Leo feliz cumpleaños !!!

A10

0

Dla mnie Pedro mógł by odejść bo i tak często na ławie siedział i stracił tą formę. Alvesa i Pique powinien nie ruszać... Alves jest prawym ofensywnym obrońcą i powinien wspomagać Blaugranę ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?